Skagen přináší kolekci nevšedních náramků

Jednoduché designy jsou krásné a usnadňují nám život. To je mottem ikonické dánské značky Skagen, jejíž kolekci nevšedních a přesto jednoduchých šperků nyní přináší Klenoty Aurum. Za zmínku stojí zejména kolekce náramků, které využívají motiv propletení, stejně jako tvar slzy. Barvy jsou přitom tlumené a přírodní, tvary jednoduché, jež lehce splynou se zápěstím. Šperky, jejichž dokonalost připomíná vlny moře, tak přesně kopírují letošní záměr návrhářů – vyzdvihnout imaginaci a sny.

Skagen v Klenotech Aurum

Kvalita, účel a klasický dánský design, který se nebojí inovací. To je dánská značka Skagen, která reaguje na zbytečnou složitost a nachází krásu v jednoduchosti. Oslavuje přitom svojí zemi a vesničku Skagen, kde se setkávají Severní a Baltské moře a jejíž jméno originální značka přejala.

Skagen je inspirován přírodou..

Jak vypadá dánská krajina? Je jednoduchá, mrazivá, pustá, chladná a neskutečně přitažlivá. Stejně jako značka Skagen, která se tímto designem inspiruje. Jednoduché, trvalé a přírodní materiály jako perly a mořské sklo, funkčnost a praktičnost. Exkluzivně Vám ji přináší Klenoty Aurum.