jasmina JOVY PRINTED DELUSION

LEEDA představuje novou kolekci šperků Printed Delusion německé designérky Jasminy Jovy. Šperky Jasminy Jovy fascinují jednoduchostí designu a současně mimořádnými vizuálními kompozicemi. Použitím optických iluzí, tisků na kov a klasických tvarů posouvá hranice toho, co je technicky možné. U každého šperku zaujmou překvapivé efekty vytvořené kombinací různých vzorů a materiálů. Jasmina Jovy svou tvorbu umisťuje na hranici mezi umění, módu a design. Každý šperk zvýrazňuje osobnost nositelky.

Její šperky jsou pro sebevědomé ženy, jsou odvážné, ale ne přehnané. Jasmina čerpá svou inspiraci z dávno zapomenutých šperků, které nově interpretuje v moderním stylu. Každá kolekce tak získává jedinečné téma.

“Šperky Jasminy Jovy jsem našla při návštěvě Fashion Weeku v Berlíně. V její tvorbě mě hned zaujalo spojení jednoduchého tvaru a rafinovaných potisků, kterých si na první pohled nevšimnete. Baví mě hledat nové talenty, objevem letošního léta je právě Jasmina Jovy.”

Říká designérka a majitelka obchodu Leeda - Lucie Kutálková.

Všechny kolekce šperků Jasminy Jovy jsou navrženy a vyrobeny výhradně v Německu. Ceny šperků se pohybují v rozpětí 2900 – 6390 KČ.