Kam nosit výrazné šperky? Přece na ples!

Milujete výrazné šperky, ale připadá vám, že se na běžné nošení nehodí? V tom případě je pro vás nadcházející plesová sezóna ideální příležitostí, jak krásnou bižuterii „vyvenčit“. Máte chuť vydat se na lov nových originálních doplňků? Na Fleru je skoro nemožné si nevybrat. Jisté je, že na parketu budete nepřehlédnutelná.

Líbí se vám vintage styl? Náhrdelníku v secesním stylu je vyrobený z kvalitního japonského rokajlu a českých broušených skleněných korálků.

Plesové účesy přímo volají po výrazných ozdobách, které k náročné práci kadeřnice přitáhnou ještě více obdivných pohledů. Korálková čelenka ve výrazné barevné kombinaci je to pravé!

Výrazné náušnice přitáhnou pozornost k dokonalému makeupu i účesu. Sutaškové náušnice si navíc můžete nechat vyrobit na míru a ladit s šaty. Ty černobílé z fotografie jsou ale zaručeně nejuniverzálnější barevnou kombinací, která se hodí vždy.

Za honosný sutaškový náhrdelník by se nestyděla ani muzikálová Carmen. Černo-červený náhrdelník neobsahuje kovové komponenty, takže se hodí i pro alergičky.

Bronzovo-zlaté kožené psaníčko na holčičí nezbytnosti se hodí pro princezny i pro rockerky. Je totiž decentně zdobeno malými nýtky a kovovými rožky.