Monsoon collection

Česko-australská značka Flamingopark, známá převážně díky svému e-shopu a pestrobarevnému obchůdku na Žižkově, přichází s novou exklusivní Monsoon kolekcí oblečení a tašek. Tašky Monsoon nejsou v nabídce Flamingoparku žádnou novinkou, pravidelně je uvádíme již třetím rokem a těší se velké oblibě pro svůj originální vzhled v kombinaci s praktičností. Tašky upoutají ručně šitou kruhovou aplikací, která zdobí jejich povrch. Novinkou jsou nejrůznější třpytivé tkaniny a napodobeniny kůže. V jarní kolekci Flamingopark přichází s novými designy v podobě tašek Monsoon Spry, pro které jsou typické zářivé barvy a výrazné unikátní ruční aplikace. Těm, kteří dávají přednost tlumenějším barvám a designům, které se dobře kombinují, přinášíme tašky Monsoon Dusk. Lahůdkou je taška Monsoon Essential v atraktivním, stříbrném provedení.

Žhavou novinkou a hitem tohoto jara je kolekce Monsoon fashion. Prostřednictvím manželského páru Geralda a Leemy, kteří stojí za návhry a výrobou Monsoon tašek, Flamingopark poprvé českým zákazníkům přináší i módní lahůdky z dílny těchto tvůrců. Oblečení Monsoon se stejně jako tašky vyznačuje použitím ručních kruhových aplikací, velmi kvalitních materiálů a precizních střihů. Oblečení je rozděleno do několika kategorií. Za zmínku určitě stojí sukně/top Monsoon Celebrity, kterou lze nosit jako sukni, či jako krátké šatičky, overaly Monsoon Delight pohodlného a sexy střihu nebo éterické šatičky Monsoon Charm.

FlamingoPark je výhradním distributorem, kolekce je zpracována a upravena dle požadavků českých zákaznic. Kolekci lze zakoupit v e-shopu www.flamingopark.cz nebo v kamenné prodejně Vlkova 11, Praha 3.