Vzory! Vzory! Vzory! Jaro v Lindexu je ve znamení The Power of Prints

Logo LindexZnaky, potištěné vzory, byly vždy důležitou součástí módy. Nyní o něco více a důležitěji než doposud. V letošním jaru jsou vidět v kolekci Lindex vzory ve všech podobách a barevných variacích. Jemné šaty, halenky a tuniky v mnoha různých potiscích a barvách - s inspirací vzdálené krajiny a kultury v etnické kombinaci. Power of Prints!

Styl je boho chic, detailní potisky, aplikované na jemné látky, které se dají hezky kombinovat. Silueta se silným rysem ze 70-tých let. Maxi šaty, tuniky a halenky jsou důležitými oděvy. Klobouk se širokým okrajem, tašky, šály a šperky doplňují kolekci. Všechno vyzařuje pocitem kouzla a vzdálenou mystikou - daleko od velkých metropolí.

Trend se vzory ve všech podobách je výrazný pro letošní jaro. V jarní kolekci jsou zahrnuty vzory z různých kultur a období. Doufáme, že hodně lidí se odváže kombinovat navzájem různé vzory. Můžete také zvolnit různobarevnost tím, že ji zkombinujete s něčím jednobarevným z barev, které se objevují ve vzorech, říká Emma Wiklund, poradce pro módu a spotřebitele v Lindexu.Caroline Winberg v Marakeši</strong>

Hry stínů nad zdmi starého paláce z písku, zdi a brány, které stojí naproti pouštních bouří a tepla pouště. Švédská super modelka Caroline Winberg, oblečená do fantastických vzorovaných širokých maxi šatů, které se pojí s mýty Marakeše. Obrázky pro kampaň Lindexu The Power of Prints jsou focené v jednom z nejstarších městských paláců. Kampaň začíná ve Švédsku v 11. týdnu televizní reklamou a v 13. týdnu uvidí The Power of Prints také v zahraničí.

Prohlédněte si Lindex The Power of Prints (PDF)