Loading color scheme

Eva Herzigová představila svou kolekci pro značku 1-2-3 Paris

Modely jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako bavlna, len a hedvábí, kterým dává Eva přednost: „Nosím ráda džíny, proto je v kolekci také najdete. Barevná škála modelů představuje mé oblíbené barvy – tedy bílou, černou, khaki a přírodní odstíny."

Eva Herzigová představila svou kolekci pro značku 1-2-3 Paris. Značková dámská konfekce 1-2-3 Paris nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů. Limitovaná kolekce Evy Herzigové přináší svěží vítr a díky Evině půvabu mladistvého a šik ducha.
Svou kolekci Eva Herzigová nejprve představila vybraným novinářům a módním stylistům a poté na večerní akci také pařížské společenské smetánce. Majitelka franšízových obchodů 1-2-3 v ČR Jarmila Bělovská se obou akcí zúčastnila a kolekci hodnotí s nadšením: „Modely jsou velmi ženské, s výrazným rukopisem a jsem přesvědčena, že okouzlí i naše zákaznice. Velice mě potěšilo, že náš pražský butik byl vybrán jako jeden ze 77 obchodů z celosvětové sítě, kde bude kolekce prodávána."