Kolekce Dunhill pro jaro/léto 2009

Logo DunhillSlavný herec Jude Law, považovaný za jednoho z nejpřitažlivějších mužů současnosti, se stal již potřetí tváří luxusní londýnské značky Dunhill.

Na přípravě této kampaně spolupracoval herec s fotografem Gregem Williamsem, známým díky exkluzivním záběrům z bondovek a mnoha dalších filmů jako Bournovo ultimátum či Talentovaný pan Rippley nebo sérií módních fotografií pro italský Vogue. Dějištěm focení se stalo kouzelné prostředí pláže Merseyside městečka Ainsdale v severozápadní Anglii. Jude Low si při focení zahrál roli anglického gentlemana, který si užívá krásné a drsné britské pobřeží, řídí auto v písečných dunách nebo odpočívá na večerní párty.

Pro letošní sezónu jaro/léto 2009 představuje Dunhill všestrannou kolekci oděvů jako stvořenou pro letní cestování. Speciálně ošetřené odlehčené textilie se nejen snadno zabalí do jakéhokoli zavazadla, ale především dokáží chránit před všemi rozmary letního počasí.

Dunhill - kolekce pro jaro/léto 2009Pro náročnější muže, hledající nadčasové kousky oblečení, nabízí nová kolekce Houndstooth Check Short Travel Mac, jednoduše střižený plášť do deště s moderní a jednoduchou siluetou. Je efektní, všestranně použitelný a hodí se k džínům i k obleku na míru.

K dalším evergreenům patří Mineral Green Linen Safari Jacket, tradiční vysoce odolná cestovní bunda, která díky kvalitnímu lehkému materiálu udrží příjemnou tělesnou teplotu i v nejteplejších letních dnech a svou lehkostí je vhodná i pro vrstvení oblečení.

Dunhill - kolekce pro jaro/léto 2009Větrovka Indigo Explorer Cagoule Jacket, která se dá jednoduše složit do velké přední kapsy, je vyrobena z čisté bavlny. Pevně tkaná vlákna zajišťují její odolnost proti vodě a větru. Indigo Blue Multi-Pocket Blouson a House Navy Raglan Blouson v jednoduchém klasickém stylu, s polyamidovou ochrannou vrstvou, chrání své nositele před nejrůznějšími povětrnostními podmínkami.

Řadu oblečení, od dokonale padnoucích obleků po neformální šortky a trička, stylově doplňuje kolekce bot, cestovních i manažerských zavazadel a dalších doplňků jako manžetové knoflíčky, kravaty, pásky, přívěsky na klíče a psací potřeby.

Inspirací pro novou kolekci byl životní styl typického britského gentlemana, to jak se prostřednictvím svého oblečení prezentuje mezi lidmi i to jak se oblékne, když si chce užít chvíli o samotě.

Kolekce Dunhill pro jaro/léto 2009 bude v prodeji od března v exkluzivní prodejně Dunhill, Pařížská 14, Praha 1.