Radost z jara a hraní i v dešti. Krásné a funkční doplňky Penny Scallan potěší děti i rodiče

MimmoczPenny-Scallan-Designskolni-lunchbox---790-KcČvachtat se v kalužích a prohánět se po chodníku nebo zahradě v dešti už bude od teď jen plné radostného výskání. Objevte stylovou australskou značku Penny Scallan a její designové doplňky, které padnou do oka vám i vašim dětem, a navíc usnadní život. Vyberte si deštníky, holínky, pláštěnky, batohy, cestovní tašky, kloboučky, peněženky a další výbavu v jednom z výrazných vzorů a zářivých barev a nechte bez obav malé dobrodruhy objevovat svět.

Kromě krásného designu mají výrobky Penny Scallan vychytávky, které určitě oceníte. Jsou velmi pohodlné na nošení a díky velkým úchopům zipů i drobné dětské prstíky snadno rozepnou a zapnou bundu či batoh. Vnitřek každého batohu má omyvatelnou podšívku. Část kolekce je vyroben ze stoprocentní bavlny je opatřena povrchovou úpravou proti promočení. Žádný z produktů neobsahuje látku BPA.

Rozzařte i podmračený den se značkou Penny Scallan. Jednotlivé kousky můžete kombinovat nebo párovat. Produkty jsou navíc vyrobené tak, aby vydržely tempo s dětmi. Díky praktickým střihům, vysoce kvalitním a odolným materiálům a prověřenému designu se staly oblíbenou součástí každodenního života tisíců rodin po celém světě. S Penny Scallan prostě platí, že jeden kousek nikdy nestačí!

MimmoczPenny-Scallan-Designskolni-lunchbox---790-Kc
MimmoczPenny-Scallan-DesignPlastenka-1790-Kc-holinky-950-Kc-destnik-540-Kc-image
MimmoczPenny-Scallan-DesignPlastenka---opicka-1790-Kc
MimmoczPenny-Scallan-DesignPlastenka---hvezdy-1790-Kc-holinky-950-Kc-destnik-540-Kc
MimmoczPenny-Scallan-DesignPlastenka---hrusky-1790-Kc-kufrik-na-obed-nebo-svacinu-tepelne-izolovany-790-Kc
MimmoczPenny-Scallan-DesignPlastenka---ananas-hvezdy-1790-Kc-holinky-950-Kc-destnik-540-Kc
MimmoczPenny-Scallan-DesignPlastenka---ananas-1790-Kc-holinky-950-Kc-destnik-540-Kc
MimmoczPenny-Scallan-Designkloboucek---hvezdy-490-Kc-
MimmoczPenny-Scallan-Designkloboucek---ananas-490-Kc-
MimmoczPenny-Scallan-Designdetsky-batoh-velky-1490-Kc