s.Oliver - kolekce jaro/léto 2009

s.Oliver - kolekce jaro/léto 2009Německá módní značka s.Oliver má letos důvod k oslavě! Vznikla totiž v roce 1969, tedy přesně před 40 lety. Dnes jde o významnou společnost s mezinárodní působností, která vytváří aktuální, designérsky nápaditou a cenově dostupnou módu. Nová kolekce je jako vždy kvalitní, trendová i kombinovatelná a orientuje se především na casual módu a relax styl. A jako vždy se drží klíčového mota značky: SKUTEČNÁ MÓDA PRO SKUTEČNÉ LIDI. Na českém trhu je značka zastoupena od roku 2004 a zaměřuje se především na tyto řady:

Casual (ženy, muži)

Hlavní kolekce pojímá nově retrostyl 70. let, africké a indické etno, americké pruhy a hvězdy... Návrháři netradičně kombinují barvy a vzory na modelech, které se hodí nejen na víkendové výlety a cesty, ale i na veškeré neformální příležitosti. Nejvýznamnější roli z barevné škály hraje bílá, k ní se přidružují korálová, burgundská, modrá, zelená a žlutá. Také černá a odstíny barvy země jsou všudypřítomné. Oblíbené přírodní materiály doplňují nové hi-tech nylonové novinky.

 

QS by s.Oliver (ženy, muži)

Mladistvá kolekce se zaměřuje především na zákazníky mezi 25 a 35 lety. Modely mají odvážnější barvy a střihy, inspirují se hip hop i military stylem, umožňují sexy styling. Nabízejí ležérní a efektní outfity do města i pro volný čas.

 

Accessories (ženy, muži)

Sezonní kolekce pokaždé obohacují sladěné doplňky, především kabelky, pásky a textilní doplňky (šálky a šátky).

 

Beachwear (ženy)

Plážové oblečení se nabízí především v oblíbené směsi polyamidu s elastanem, ve škále odstínů nechybí neutrální (černá, bílá, šedá), přírodní (barvy kamene, hnědá, žlutá nebo oranžová), ani „aqua" tóny mořské hladiny. Plážové oblečení zdobí četné tisky a také detaily (paspulky, háčkované vsadky...). Kolekci tvoří nejen samotné plavky, ale i tuniky a parea.