IT’S NOT THE SAME - PODZIM/ZIMA 16

ZIMA PLNÁ FANTAZIE
Dětská kolekce podzim/zima 16 se soustředí na kvalitu materiálů, detaily a celkové zpracování. Nový “sepraný” efekt se stará o mnohem příjemnější pocit. Komfort je jednou z priorit při navrhování modelů pro nejmenší. To ale nestačí… Vstupuje do toho fantazie, kreativita a osobitost. Podtrhuje se výjimečnost každé dívky nebo chlapce. Oblečení je navrženo tak, že spojuje hravost dětí.

PRINCEZNA STOLETÍ
Dívčí kolekce přináší nové tvary, střihy a potisky. Tahy štětcem a geometrické vzory doplňuje pop-art a graffiti. Stvořeny pro tu správnou městskou princeznu. Hitem sezony jsou overaly. Mnohé modely na běžné nošení vycházejí ze sportovního oblečení – třeba elastické kalhoty. Ty jsou praktické a příjemně se nosí.

V této sezoně si zamilujete modely, které jsou zdobeny ručním tahem štětce - například planety, hvězdy, a to vše v kontrastním provedení. I tady je oblíbená kombinace černé a bílé. Geometrické vzory se v kolekci potkávají s mozaikou a hrou s materiály. Umělou kožešinu najdete vedle džínoviny jako ze sedmdesátých let. A výsledek? Kompletní folkový nádech…

Jiná verze potisků přináší kubistické kresby zvířat. Lišky, medvědi a sovy tady mají své místo. Taky se do popředí dostávají oversize střihy a aplikace v podobě vzorů z flitrů a podobně. Kromě toho objevíte kombinace materiálů, které by jste bok po boku nečekali.

Růžový panter je linie, která je navržena na oslavy a speciální příležitosti. Zvířecí potisk se tady setkává s paletou růžové, pískové a šedé.

MĚSTSKÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Vydatná grafika a komfort - to jsou klíčové momenty chlapecké kolekce pro podzim/zimu 2016. Detaily byly inspirovány sportovním oblečením a nabízí větší komfort při nošení. Elastické pasy kalhot ocení každý… Skejtři a pouliční umělcidesignéři motivovali k potiskům a vzorům. Mikiny jsou hvězdami kolekce.

Rakety, blesky a kostry zdobí oblečení malých dobrodruhů. Mnohem víc radosti oblékat se každé ráno… Oboustranní nášivky přidávají ještě kreativnějšího ducha. Vždyť to je dvojnásobek zábavy! Vybrané výšivky dokonce svítí ve tmě. Paráda!

Preppy styl pro zimu 2016 zahrnuje pletenou módu v teplé paletě barev. Dominuje červená a modrá. Najdete tady mnoho kabátů z nylonu. Nepohody se nemusíte bát.

Prohlédněte si aktuální nabídku značky Desigual.