PUMA® představuje L.I.F.T.

PUMA představuje L.I.F.T.PUMA představuje L.I.F.T.V polovině dubna přichází na český trh zcela nová a unikátní ucelená kolekce značky PUMA® nazvaná L.I.F.T. Stěžejním produktem kolekce je 173 gramů vážící bota určená pro volný čas, inspirovaná designem běžecké boty. I proto se stala tváří celé kampaně hvězda značky PUMA, loňský olympijský rekordman Usain Bolt.

Tenisky oceníte nejen při sportu, ale i běžném chození po městě. Jejich hlavní předností je totiž neuvěřitelná lehkost pěnového materiálu EVA, ze kterého jsou vyrobeny. Zadní část je perforovaná a spolu s vrchní síťovanou částí umožňuje výbornou prodyšnost. Místo obvyklého obuvnického lepidla navíc byla použita ke spojení obou částí mnohem ekologičtější metoda sešití, takže je bota šetrná k životnímu prostředí.

Tenisky je možné pořídit ve čtyřech výrazných barvách: tyrkysové a nachové v kombinaci s černou a světle růžové a světle modré s bílou v dámských modelech, pro pány jsou zelená, žlutá, šedobílá a šedočerná. Kromě tenisek zahrnuje kolekce L.I.F.T. také designově sladěné oblečení a doplňky. V prodeji bude v síti prodejen A3 a Lifestyle Sports, doporučená maloobchodní cena tenisek je 1990 Kč.