Desigual - kolekce obuvi - podzim/zima 16

POHODOVÁ ZIMA

Komfort je to hlavní, co je důležité v kolekci obuvi Desigual na podzim a zimu 16. Nejlepší je vyzkoušet a obout… Boty jsou navrženy na celodenní nošení, dlouhé dni mimo domova i protančené večery. O pohodlí chodidel pečuje paměťový gel, který se přizpůsobí tvaru nohy a pomáhá přenášet zátěž. Speciálně dámy, které milují vysoké boty, si rozdíl všimnou okamžitě. Tohle je ale součást i ostatních modelů. Boty navrženy pro podzim a zimu jsou vyrobeny z materiálů, které odpuzují vlhkost a odolávají i tomu nejnepříjemnějšímu počasí. Je to komfort bez kompromisů v oblasti designu.

NOVÝ ZÁKLAD

Je na vás jaký styl zimní obuvi preferujete. V této kolekci najdete všechny typy, a to v různých provedeních. V nabídce přicházejí i boty na vysokém (11cm) podpatku s motivy, které jsou vyšívané, vyleptané nebo vytvořeny potiskem. Ty jsou v kontrastu s jednoduchými a jednobarevnými modely. Všechny jsou ale v duchu Desigual. Přidávají ten správný styl každému outfitu.

PÁNSKÁ OBUV

Pánská kolekce obuvi Desigual nabízí tři městské styly. Navrženy jsou tak, že vás po dni stráveném v kanceláři přenesou na drink po práci. Pořád ale pohodlně. Mužské krejčovské umění přeneslo inspiraci i do pánského světa obuvi. Tradiční vzory (tartan a podobně), které můžete najít na oblečení objevíte i na obuvi. Desigual navíc kombinuje materiály jako žádná jiná značka, a tak ve výsledku najdete jenom modely, které šokují. Teplé, jemné a přirozené barevné tóny dominují pánské kolekci. Potkávají se tady mechově zelená, modrá, kaštanová i šedá. Vzájemně jsou spolu navíc ve vynikajícím kontrastu. Broušená kůže nádherně sekunduje odolné látce a o pohodlí se stará vyztužený nárt. I tady je vedle designu cítit vysoký důraz na komfort.

Nyní ale máme léto v plném proudu - podívejte se také na nabídku Desigual pro letní sezonu: