Yes! obuv - podzim/zima 15

Desigual říká ANO novou kolekcí, a to všem ženám. To je důvod, proč přichází tolik různorodých možností. Desigual vyhoví těm, které milují zábavu, jsou odvážné a mladé srdcem, a to bez ohledu na reálný věk. Pro ně jsou jako stvořené ty nejodvážnější vzory. Pak je zde velmi romantická žena, která miluje trochu sladký a neformální styl. Nesmí chybět ani obuv pro sofistikované ženy, které milují trendy a styl. Pro všechny tyto typy žen má Desigual tu správnou obuv.

Nové materiály - neopren, nylon a další byly přidány do kolekce, která díky tomu nabízí překvapující tvary a možnosti. Lodičky, které mají nižší podpatek potěší všechny městské ženy, co milují pohodlné nošení a nechtějí se vzdát stylu. Kolekce, kterou navrhl Christian Lacroix přináší zajímavou hru materiálů. Setkávají se zde semiš, kůže i hedvábí.

I v této podzimně-zimní kolekci přicházejí modely, které obsahují krystaly Swarovski, které byly velmi populární na kožené obuvi. V této sezoně se do popředí dostávají známé motivy z oblečení, které kopíruje obuv, a to s jednoduchým cílem: dokonalé sladění (od hlavy po paty). Z barev se objevují studené i teplé tóny. Objevíte zde zejména zelenou, modrou a červenou barvu. Tou nejdůležitější v nové sezoně je však baklažánová.

Sportovní obuv má v kolekci také své místo. Najdete zde modely na trénink i kousky, které jsou stvořené pro volný čas ve městě, a to k sportovně laděnému outfitu. Výrazná podrážka, samozřejmě, nesmí chybět.