Ultrapraktické nepromokavé Crocs™ na podzim a zimu

Crocs - podzim/zima 2008Americká firma CrocsTM navždy změnila obuvnický průmysl svými děrovanými dřeváky, které i nadále zůstávají vlajkovou lodí značky. Jsou výjimečně pohodlné, skvěle větrají - ale jakmile nastane podzimní deštivé počasí a zimní vánice, musíte je odložit a nazout konkurenční teplou obuv. Designéři Crocs tuto mezeru v modelech ale naštěstí konečně zaplnili, a tak na český trh přichází zimní CrocsTM! Naprosto okouzlující dámské modely balerínek Nanook a kozaček Nadia, které mají hřejivý kožíšek a teplé podzimní barvy (hnědá, fialová, starorůžová, fuchsiová, černá) a hlavně superlehký nepromokavý materiál! Ten oceníte hlavně u kozaček - klasické kožené nebo koženkové vám i při té největší opatrnosti promoknou. CrocsTM Nadia jsou sice na povrchu z příjemného semiše, ale pod ním se skrývá stoprocentně nepromokavý patentovaný materiál CrosliteTM - takže si můžete být jisté, že budete celý podzim i v zimě v suchu! A navíc, díky protiskluzové podrážce se vyhnete i nepříjemným pádům na ledovce. Skvělý model je v prodeji nejen v dámských velikostech, ale v menším provedení i pro holčičky.

 

Crocs - podzim/zima 2008Mrznout nebudou ani pánové - potěší je pánský model Ambler, který je rovněž stoprocentně nepromokavý, neuvěřitelně lehký, s vysokou protiskluzovou podrážkou, teplým kožíškem uvnitř - a rovněž v nenápadných neutrálních barvách, jako je šedá, černá, hnědá a béžová.

Pro všechny příznivce CrocsTM máme i jednu vynikající zprávu závěrem: čím dál tím silnější koruna umožňuje čím dál více výrobkům na českém trhu vyrovnat se cenám západní Evropy. Ten správný čas pro změnu nadešel nyní i pro Crocs: všechny modely budou od října levnější, zhruba o 15 %. Unisexový model Cayman pro dospělé pořídíte za 999 Kč, dětskou verzi za 750 Kč. Novinkové modely Nanook, Nadia a Ambler, které jsou od října k dostání v obchodech Destroy, Pery a M2Shoes, budou stát 1520 Kč (Nanook), 2030 Kč (Nadia), 1520 Kč (Nadia Kids) a 2030 Kč (Ambler). Oblíbený model Mammoth - tedy klasika Cayman s kožíškem, byl pro novou sezonu rozšířen o nové barvy - berry, mint a bronze, koupit jej v nové ceně můžete za 1290 Kč a za 999 Kč (Mammoth Kids).

 

ultraprakticke-nepromokave-podzim-zima-3_200px ultraprakticke-nepromokave-podzim-zima-4_200px
ultraprakticke-nepromokave-podzim-zima-5_200px