Loading color scheme

Calvin Klein otevřela pop-up prodejnu v POP Airport.

Image V Premium Outlet Prague Airport se 18. června 2020 otevřela pop-upová prodejna amerických značek Calvin Klein a Calvin Klein Underwear. Na zákazníky čeká bohatý sortiment produktů včetně již ikonického spodního prádla, mikin, triček nebo džínů.

„Calvin Klein a Calvin Klein Underwear patří mezi nejznámější světové módní značky a my jsme moc rádi, že doplní portfolio obchodů v Premium Outlet Prague Airport. Pop Up obchod v POP Airport nabídne spodní prádlo, oblečení a doplňky z nejnovějších i starších kolekcí.,“ vysvětluje marketingový a obchodní ředitel Premium Outlet Prague Airport Jakub Dlouhý.

Pop-up prodejna značek Calvin Klein a Calvin Klein Underwear v POP Airport nabídne nejen trička, mikiny, džíny, ale i spodní prádlo nebo plavky. Chybět nebude ani kolekce doplňků – na své si přijdou milovníci tašek a batohů nebo pásků a peněženek. Zákazníci nakoupí i obuv značky nebo řady slavných parfémů v dámské i pánské variantě.

Calvin Klein i Calvin Klein underwear jsou typické svým minimalismem, pohodlím a kvalitou, na nichž si historicky zakládají. Kromě toho je proslavily i legendární kampaně, jejichž tvářemi byli osobnosti jako Kate Moss, David Beckham, Scarlett Johansson nebo aktuálně supermodelka Kendall Jenner a zpěvák Shawn Mendes.