Loading color scheme

Olga Afanassieva: S čím nakombinovat šaty v zimě

Olga-styling-3 Se sezónou FW2019 navrhla novou kolekci šatů “Stars” a věrná zůstává střihu dlouhých a midi šatů s nabíranými rukávy. Olga Afanassieva, mladá módní návrhářka, miluje šaty pro jejich nadčasovost a možnost nejrůznějších kombinací, které se dají vymyslet s ohledem na roční období či dress code.

“Šaty využijeme i v zimních měsících, velice chic jsou s ležerním oversized nebo maxi kabátem či kabátem dlouhým péřovým, tzv.“sausage.” Na podzim je můžeme doplnit krátkou motorkářskou bundičkou,” vyjmenovává nejrůznějí kombinace Olga Afanassieva.

S mrazy doporučuje si přes šaty vzít pletený cardigan či oversized sako, využít kontrastu struktur a přepásat je páskem. Šaty z jemného hedvábí rovněž vypadají skvěle s huňatou vlnou.

“Zajímavý doplněk tvoří i přiznané tmavé silonky s decentním efektem krajky či žebrování. Skvěle k tomu vypadají army boots nebo klasicky kozačky, ať už ke kolenům nebo nad kolena,” dodává pár tipů na neotřelý styling sama návrhářka.
Kolekce "Stars" zachovává ojedinělé střihy dlouhých a midi šatů s dlouhými nabíranými rukávy, přichází však s podzimními barvami. Prim tu hraje ohnivá, žlutá, a hnědá v kombinaci s barvami nebe anebo snímků z vesmíru. Oblíbenými motivy zůstávají květiny, paví peří a motivy zvířátek jako úklon Africe.

Olga Afanassieva je žena mnoha tváří a profesí. Přes den se podílí na výzkumu GoodAI k vytváření umělé inteligence, po večerech tvoří a navrhuje! Byť je nováčkem na české módní scéně, už nyní se jí dostává pozornosti jak od zákaznic, tak z médií.

Mladá talentovaná návrhářka se soustředí na tvorbu dámských šatů, které jsou ručně vyráběny z materiálů jako je bavlna či hedvábí. Společným rysem je podšití lemu vintage červenou stužkou, kterou si návrhářka přivezla z JAR, kde se rovněž zrodil nápad na vlastní tvorbu.