Loading color scheme

Tip na vánoční dárek pro muže: Překvapení s osobním věnováním a další originální kousky z Plzeňského Prazdroje

Gravrovn-7 Otázku, co nadělit pod vánoční stromeček manželovi, dědečkovi, kamarádům či kolegům, mnohé ženy každoročně řeší univerzálním dárkem bez fantazie. Vybrat překvapení, které je originální, praktické a pány zaručeně potěší, je přitom docela snadné. Klasické i atypické pivní sklenice, trika, otvíráky, dřevěná prkénka ve tvaru soudku... výšivka s krátkým osobním vzkazem či vygravírované individuální věnování je povýší na jedinečný kousek!

Každý muž si rád schovává své poklady, talismany, drobnosti plné vzpomínek na podstatné události či etapy životní cesty od dětství do „dědství“. Dokonalým malým „trezorem“, který spolehlivě uschová tyhle cenné kousky pohromadě a nedovolí, aby se poztrácely po kapsách či šuplících, je plechový kufřík Pilsner Urquell. Kufřík zaujme autentickým designem s přezkou na uzavření a praktickou rukojetí.

Zaručeným tipem na dárek pro muže, kteří před věcmi preferují autentické zážitky, je poukaz na tříhodinovou Školu čepování Pilsner Urquell. Program zahrnuje prohlídku prostor pivovaru Plzeňský Prazdroj, kde se od roku 1842 vyrábí legendární ležák Pilsner Urquell. Následuje škola čepování pod vedením pivovarského odborníka, během které se „studenti“ naučí, jak správně pivo čepovat, dozví se spoustu zajímavostí o pivě, občerství se a domů si na památku odnesou sklenici s vlastním jménem.