Loading color scheme

S dárkovými sadami Rituals darujete něžný dotyk v překrásném balení

{phocagallery view=category|categoryid=2296|imageid=7701|float=left}Poohlížíte se po vhodném vánočním dárku pro své blízké? Vyberte takový, který zalichotí smyslům a pohladí pokožku hedvábným dotykem. Najděte tu pravou péči v některém z luxusních dárkových balíčků Rituals. Vsaďte na jedinečné kolekce v překrásných dárkových krabicích, které poslouží jako schránka na poklady ještě dlouho poté, co vypotřebujete původní obsah.

Dárková sada The Ritual of Ayurveda potěší každého, kdo v životě hledá harmonii. Kolekce je inspirovaná starověkou indickou moudrostí. Hlavními ingrediencemi je indická růže a himálajský med. Kolekcí The Ritual of Sakura provází japonská třešeň a rýžové mléko. Začněte každý den s kouzlem okamžiku a novou energií.

Sada The Ritual of Hammam se inspirovala jedním z nejstarších očistných rituálů na světě. Do vašeho domova přináší dávné ceremonie v podobě produktů s rozmarýnem a eukalyptem. Kolekce The Ritual of Laughing Buddha má za cíl pozvednout náladu a naladit na optimistickou vlnu s pomocí sladkého pomeranče a cedrového dřeva. The Ritual of Samurai oslovuje především muže a navazuje na tradici slavných japonských bojovníků. Produkty se pyšní kombinací organického bambusu a japonské máty. Slovo dao je v čínské filozofii výrazem pro dosáhnutí rovnováhy mezi yin a yang. The Ritual of Dao proto pomáhá najít životní rovnováhu a vnitřní mír. Nástrojem pro to jsou výtažky z bílého lotosu a yi yi renu. Každou kolekci můžete koupit v několika variantách, od velikosti S po XL.

{phocagallery view=category|categoryid=2296|limitstart=0|limitcount=0}