Loading color scheme

Blackfin, brýle pro milovníky luxusu a pohodlí

Blackfin-Ushuaia9500-Kc-2 Tradice brýlí Blackfin sahá do 70. let, minulého století, kdy byla značka založena v italském městečku Agoro, v alpských Dolomitech. Brýle Blackfin spojuje na první pohled dobře rozeznatelný design a jejich zajímavé barevné provedení. Titan, který se na výrobu obrouček používá a pochází z Japonska, je díky svým vlastnostem (hypoalergenní, pružný a odolný), tím nejlepším materiálem. Překvapí i svou lehkostí a pohodlím. Stranice jsou vyrobeny z 0,5 mm tenkého betatitanu, kvůli ještě větší pružnosti a flexibilitě. Specialitou brýlý Blackfin jsou jejich koncovky, které nesou označení Swardfish (mečoun) a firma je má patentované. Jsou designované jako mečovitý výběžek této ryby a to kvůli snadné úpravě stranic, které jdou zkrátit podle potřeby konkrétního zákazníka a poté se na ně opět snadno nasadí koncovka.

Brýle nesou označení "neomadeinitaly", což znamená "opravdu vyrobené v Itálii". Mnoho značek totiž nese označení "by Italy" nebo "designed Italy", což ve skutečnosti znamená, že výrobek byl pouze navržen v Itálii, ale nejčastěji je vyráběný v Asii.

V brýlích Blackfin se snoubí prvotřídní materiály s jedinečným designem a pohodlím a jsou tak vyhledávaným zbožím pro náročné zákazníky.