Loading color scheme

Nová kolekce brýlí Rona Arada pro značku PQ Eyewear v Žilka Optik Studiu

{phocagallery view=category|categoryid=2052|imageid=6665|float=left}PQ Eyewear, italská značka, jejímž hlavním designérem a kreativním ředitelem je proslulý Ron Arad, s radostí porušuje pravidla a konvence. Sluneční a dioptrické brýle PQ jsou lehce nositelné, neobyčejné objekty, díky svému designu dosahují naprostého estetického vrcholu, který vede k perfektní funkcionalitě. Žádné závěsy, žádné šrouby, minimální hmotnost, maximální flexibilita a rozsah pohybu obou stranic… Unikátní integrovaný design brýlový obrouček je výsledkem dlouhého výzkumu, investic a aplikace 3D systémů.

"To see where others can not see." Toto motto značky PQ shrnuje filozofii, kterou Ron Arad uplatňuje už od první kolekce, kterou pro PQ navrhl. Jeho cílem je změnit úhel pohledu, perspektivu, tvar a design. „Žít nevšedním způsobem, vyhýbat se konformismu, odmítat kompromisy. Apelujeme na naše zákazníky, aby se na svět dívali nekonvenčními čočkami, povzbuzujeme v nich svobodu myšlení, individuální výběr a sílu, která překonává trendy, aby vedla ke skutečné změně – v byznysu, estetice a používání,” zdůraznil Assaf Raviv, CEO značky PQ.

Po přelomové řadě A-FRAME, kterou vizuálně charakterizuje Aradova linie ve formě "A", přichází nová kolekce D-FRAME s dioptrickými a slunečními brýlemi v nekonečné paletě. V segmentu dioptrických brýlí značka nabízí 3 linie: tenkou, silnou a One Liner, v níž se rám a obvod skel slévají do jedné linie. Jedinečné barvy evokují sametové stínované monochromatické efekty. Kolekce nabízí odstíny jako Tiffany, denim, kobaltová modř, fialová, vulkanické odstíny či mramor. V sekci slunečních brýlí se nabídka modelů stáčí k okázalejším formám. Angel – hrubá silueta s okřídleným tvarem. Archway se opírá o ikonický tvar Aviator v ironickém a vtipném pojetí. Trio uzavírá model Hi Brow.

Vyberte si ze zajímavých designových kousků u našeho partnera.

{phocagallery view=category|categoryid=2052|limitstart=0|limitcount=0}