Loading color scheme

Kožené kabelky Mybelka - krása přesně podle vašeho vkusu

MybelkaMiranda1790Kc Nová značka kabelek Mybelka přichází na český trh se zcela novým konceptem nabídky jednotlivých modelů. Zákaznice si sama volí tvar, materiál i doplňky. Výsledkem je kabelka přesně podle jejího vkusu, kterou prostě musí milovat. Mybelka navíc používá kvalitní a odolné materiály, jako hovězí kůže s krokodýlím printem nebo semiš. Každý kus je šitý ručně a vydrží dlouhá léta. Tento způsob prodeje nevyžaduje velké skladové zásoby a majitele značky nenutí do plýtvání a nesmyslných výprodejů. Zákaznice se přímo podílí na konečném vzhledu kabelky a může ji tak považovat opravdu za “svou”.

Malé holčičky často sní o tom, že z nich budou módní návrhářky. Některým se to splní, jiné jdou odlišnou cestou, ale přesto v nich něco z dětského snu zůstává. “Dáváme našim zákaznicím možnost se při tvorbě Mybelky na chvíli stát designérkami a navrhnout si model podle svých potřeb a v souladu s tím, co se jim líbí. Na základě své osobnosti si vytvoří unikátní kousek, jenž bude jen jejich,” popisuje, jak to v Mybelce probíhá, zakladatelka značky Agnieszka Kozłowska. “Naše zákaznice se mohou spolehnout, že Mybelka jim bude sloužit dlouhé roky. Kabelky totiž šijeme ručně a jen z těch nejkvalitnějších materiálů,” doplňuje druhý z majitelů značky Mybelka Adam Farny.

Dodací lhůta nové Mybelky je dva až tři týdny. Za tuto dobu se s láskou a pečlivostí vyrobí přesně ten typ kabelky, který si zákaznice zvolila. Chvilku si počkat se určitě vyplatí, protože originální a nadčasová kabelka pak provází svou majitelku po dlouhé roky.