Loading color scheme

Praktická i krásná! Objevte přebalovací kabelku PacaPod, s níž se chlubí i celebrity

MimmoczPacaPod-NELSON-sedocerna---prebalovaci-taska-i-batoh-cena-2490-Kc-vybava Odchod z bytu s malým dítětem a se všemi nezbytnostmi se občas podobá malé vojenské operaci. Při odškrtávání seznamu věcí, bez kterých se ani jeden z vás neobejde, za hlasitých požadavků vaší ratolesti a při manévrovacích operacích s kočárkem je nutné soustředit se na to nejdůležitější. Přesně s tímto požadavkem vznikala praktická přebalovací taška ke kočárku PacaPod se systémem 3v1, která má navíc ještě jeden bonus. Je elegantní a stylová, takže vás neomrzí ani poté, co vaše děti odrostou plenkám.

Unikátní systém 3v1 pomáhá zkrotit chaos, takže přesně víte, kam sáhnout. Každá kabelka PacaPod má v sobě dvě menší tašky - přebalovací organizér a termotašku. Obě dvě lze vyjmout a používat samostatně. PacaPod je navíc ušitá z odolných a lehkých materiálů, díky nimž šetříte svá záda i síly. Součástí každého balení jsou navíc dvě karabinky, s jejichž pomocí připnete kabelku na madlo kočárku. Originální designové řešení však nabízí další variabilní možnosti. Tašku můžete jednoduše nosit přes rameno a nově také jako batoh.

PacaPod zkrátka ulehčuje život, ať už je vaše tempo a styl jakýkoli. Rodiče se sportovnějším přístupem jistě ocení minimalistický model Nelson, který se během vteřiny promění v krásný batoh. Přebalovací taška Fortuna zase bude vyhovovat těm, kteří vyznávají klasickou eleganci. Kromě plenek v ní navíc jednoduše uložíte i svůj notebook.

Značka PacaPod má však k dispozici tolik praktických a designových modelů, že jí propadli i slavní tátové. Australský herec a hvězda hollywoodských filmů Chris Hemsworth využívá PacaPod na nezbytnosti pro své tři děti, britský představitel moderního Sherlocka Holmese Benedict Cumberbatch si tašku oblíbil díky svým dvěma malým synům. Mezi slavné maminky vlastníci PacaPod se řadí například vnučka britské královny a sportovkyně Zara Phillips.


Ať už vám vyhovuje kožená varianta, textilní řešení, trendy batoh nebo kabelka, která skvěle doplní vaše letní šaty, aniž by prozradila, že skrývá plenky a pobryndané dětské oblečení, PacaPod vždy nabízí funkční řešení pro každodenní život.