Loading color scheme

Tohle léto je jen vaše: Vyberte si plavky, v nichž se budete cítit jako královna

Astratexczzdroj-Unsplash Zdá se, že se svět pomalu vrací do normálu a oblíbené letní destinace dělají všechno proto, abyste si letos svoji dovolenou užila a vynahradila si vše, co jste si loni musela odepřít. Garantujeme vám tedy jedno: Plavky letos rozhodně budete potřebovat.

D�msk� jednod�ln� plavky Jungle Flower

Pokud si chcete udělat radost a pořídit si nové, provedeme vás aktuálními trendy a poradíme, jak vybrat to pravé, abyste se cítila pohodlně a sebevědomě.

Plavky jako umělecké dílo
Květinové vzory bývají takovým letním standardem, ovšem v sezóně 2021 nejsou nudnou klasikou, ale horkým trendem. Musejí ale vypadat jako umělecké dílo. Krásným příkladem jsou jednodílné plavky Florea z e-shopu Astratex.cz. Stále jsou módní i vzory s listy, například u dvoudílných plavek Jungle Oasis. Jejich rafinovaně řešená podprsenka s nevyztuženými košíčky poskytuje dostatečnou oporu i plnějšímu poprsí, širší ramínka můžete mezi lopatkami sepnout.

Instantní omlazení
Chcete, aby vám plavky ubraly pár let? „Velmi mladistvě působí různé etnické a indiánské vzory, jako mají například plavky Aubri, jejichž spodní díl má zvýšený pas, což je další velký módní trend. Podprsenka má odepínací ramínka, což uvítáte během opalování. Sázkou na jistotu jsou pak zářivé barvy, které vás stoprocentně omladí. Doporučuji třeba zářivě žluté jednodílné plavky Sunny nebo červené Mansour,“ říká Iva Janoušková, brand managerka z e-shopu Astratex.cz. Rozzáří vás i další rozšířený trend, a sice třpytivý materiál, v jednodílné, nebo dvoudílné verzi s vysokým pasem. Toto splňují plavky Rain.

Zvířecí vzory
Zvlášť k opálené kůži vypadají plavky se zvířecím vzorem velmi efektně, a dodají vám příjemně divoký vzhled. Pokud tedy barvy ani květy nejsou nic pro vás, rozhodně sáhněte po tygřím, leopardím nebo třeba hadím potisku. Překvapivě jemně působí dvoudílné plavky Donna, sofistikované jsou hadí jednodílné plavky Wamba i dvoudílné zebří se zajímavými průstřihy a příznačným názvem Molted Zebra. Naopak odvážné jsou plavky Emelia, jejichž hadí vzor je opravdu odvážný a ještě doplněný sexy šněrováním ve výstřihu. Jsou přitom určené i pro plnější křivky.

Femme fatale
Razíte heslo, že když už plavky, tak pořádně odvážné? „Opravdu sexy působí nejrůznější průstřihy, a to i na jednodílných plavkách, jako je například model Kenya. Průstřihy na bocích a odvážný dekolt táhnoucí se až na břicho rozhodně nenechají nikoho na pochybách, že jste se svým tělem naprosto spokojená. Ovšem i dvoudílné plavky mohou být opravdu důmyslné. Rafinovaně řešené kostice plavek Majorelle ozdobí střed dekoltu. Nevyztužené košíčky jemně ňadra obejmou a dodají jim přirozený tvar. Vše ještě podtrhnou vysoce vykrojené brazilky,“ popisuje Janoušková ze společnosti Astratex.cz.

Když chcete být za dámu
Pokud ale naopak hledáte jednoduché a spíše elegantní plavky, rozhodně vsaďte na černou klasiku. Skvělou volbou jsou jednodílné černé plavky Mela Black, jejichž jedinou ozdobou je hluboký výstřih, který podpoří vyztužené košíčky. Bříško případně hezky schová jemné řasení na břiše. Jestliže chcete dvoudílné plavky, které ale nejsou příliš odvážné, zkuste vyztužené plavky Miranda. Jsou vhodné i pro majitelky většího poprsí, horní díl poskytne potřebnou oporu a navíc perfektně sedí. Kalhotky jsou vykrojené opravdu jen decentně a mají stahování na bocích.

VELKÝ VÝBĚR STYLOVÝCH DÁMSKÝCH PLAVEK NALEZNETE V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>