Loading color scheme

SWIMWEAR COLLECTION 2010

Litex - swimwear collection 2010. Nová značková kolekce plavek LITEX pamatuje nejen na trendové aspekty a současnou retro inspiraci, tentokrát především v 80. letech minulého století, ale také na střihy, které napomáhají tvarování siluety (popřípadě skrytí drobných nedostatků). Jako vždy zahrnuje novinková kolekce kromě bohaté a vyhledávané dámské řady také modely pro nastávající maminky, děti i muže.

Nepostradatelnou částí kolekce pro ženy různých postav i věkových kategorií jsou velmi žádané dvoudílné plavky se zajímavými střihovými detaily: trendové bikiny s trojúhelníčkovým tvarem podprsenky, s vázáním horního dílu za krk, nebo atraktivní push-up košíčky. Neodolatelně působí nové modely jednodílných plavek i univerzální tankiny (vrchní díl slouží i jako top). V sortimentu si najdou dobře padnoucí plavky i ženy s větším poprsím – nabídka plážového oblečení pro ně se výrazně rozšířila. Prakticky, funkčně (rychleschnoucí materiály) a samozřejmě i trendově působí sportovní plavecké plavky.

Nadcházející sezona přináší ve vzorech a barvách plavek kontrasty i optimistickou náladu: objevují se především celoplošné květinové motivy v rozmanité škále. Kromě nich se v módních vzorech objevují také puntíky, proužky, káro, grafická optika i fantazijní kompozice. Mezi trendovými barevnými odstíny si vybere každý – jsou zářivě syté, pastelové i neutrální. Dominují tóny aqua (tyrkysové), lila, bílé i černé, výjimkou nejsou ani výrazné (např. červené) akcenty.

K top modelům, které nabízejí kromě luxusního provedení i promyšlený detail, patří v nové návrhářské kolekci modely, využívající efektní ozdoby a lesklé prvky – kamínky Swarovski.

Tváří letošní plavkové kolekce se stala II. Vicemiss České republiky 2009 Hana Věrná. Také v předchozích letech svou tvář značce LITEX propůjčila řada známých českých modelek (např. Jana Štefánková, Martina Poulíčková, Diana Kobzanová, Renata Langmannová, Kateřina Sokolová nebo Iveta Lutovská). Společnost LITEX se pravidelně prezentuje na mezinárodních veletrzích a na dalších prestižních akcích. Sponzoruje také vybrané sportovní a společenské akce, jako je Miss Praha nebo Capro Team Show.

Modely LITEX jsou určeny nejen pro českou klientelu. Díky provedení, kvalitě a designu mají své místo i na zahraničním trhu. Všechny výrobky se totiž dají objednat prostřednictvím e-shopu na stránkách www.litex.cz. Při internetové objednávce navíc získají zákazníci 5% slevu oproti cenám uvedeným v tištěném katalogu.