Loading color scheme

Calzedonia představila v Rimini novou kolekci plavek na velkolepé show

{phocagallery view=category|categoryid=1102|imageid=3226|float=left}Italská módní značka Calzedonia představila kolekci plavek a plážového oblečení pro letošní letní sezónu. Velkolepá prezentace nové kolekce pro vybrané osobnosti a média z celého světa se konala 16. dubna v přímořském letovisku v Rimini, které je přímo ztělesněním italské letní dovolené a bylo pečlivě vybráno z ostatních lokací jako ideální dějiště letošní Calzedonia show. Hlavními hvězdami večera byly zpěvačka Kesha a herečka Sarah Jessica Parker. Dalšími významnými hosty byli například Tali Lennox, Leigh Lezark, Ireland Baldwin, Poppy Delavigne nebo Tyson Backford.

Letní plážovou kolekci 2013 tvoří několik osobitých linií. Zasněná, okouzlující, vintage a přesto moderní, přesně taková byla Calzedonia show, která hosty a televizní diváky zavedla na cestu napříč historií od roku 1930 přes šedesátá léta až do současnosti, kde vyvrcholila živými barvami léta 2013.

Portfolio skupiny Calzedonia group tvoří čtyři značky - Calzedonia, Intimissimi, Tezenis a Falconeri. Společně vytváří mimořádně atraktivní nabídku kolekcí spodního prádla, volnočasového oblečení, plavek a punčochového zboží. V segmentu spodního prádla je skupina Calzedonia group suverénním leaderem na trhu. Modely jsou dílem invenčních italských návrhářů, kteří jsou vždy o krok napřed, dobře vědí, co je právě trendy, i co bude „in" v následující sezóně.

Značka Calzedonia, která nabízí kromě plavek a plážového oblečení také punčochové zboží, legíny a ponožky pro ženy, muže a děti, je na trhu více než 20 let. Vznikla v roce 1986 ve městě Vallese di Oppeano. V současné době má více než 1 450 obchodů ve 24 zemích světa. Pestrý a široký sortiment, důraz na vysokou módnost produktů a ideální poměr kvality a ceny, to jsou pouze tři z mnoha dalších důvodů, proč je značka Calzedonia tak populární. Její obliba u zákazníků a zákaznic stále roste, stejně jako prodej, počet zaměstnanců i obchodů po celém světě.

{phocagallery view=category|categoryid=1102|limitstart=0|limitcount=0}