Loading color scheme

Nové bundy Bold od SegraSegra a Mama by Segra zahřejí díky funkčním materiálům stejně jako péřovky

MamaSegraBundyBold8200Kc2 Sesterské duo stojící za značkami SegraSegra a Mama by Segra zařazuje do svého sortimentu nové funkční zimní bundy. Střih v zelené a černé barvě doplňuje nosící varianta, kdy lze jednoduše připnout vsadku na dítě a udržet jej tak v teple. Bunda vznikla i v pánské variantě a stejně jako ostatní produkty obou značek, i bundy Bold byly navrženy a ušity v České republice.

Dlouhé bundy, které provedením i minimální váhou připomínají péřové bundy, potěší nejen vaše tělo, ale i svědomí. Při jejich výrobě to totiž neodnesla ani jedna husa. Místo peří obsahují zateplený polyester se speciální povrchovou úpravou, díky které jsou nepromokavé až do vodního sloupce 5 000 mm. Jejich oversize střih je pohodlný a navíc praktický pro těhotné.

Zelenošedá bunda Bold je výjimečná nejen díky své barvě, kterou návrhářky sháněly celý rok, ale i díky materiálu a funkčnosti. Celá svrchní vrstva je hebká a lesklá, a přesto prakticky nepromokavá.

MamaSegraBundyBold8200Kc1 Povrch Černé bundy Bold je matný, délka je stejně jako u zelené varianty po kolena. Jednobarevný materiál je doplněný o červené detaily a magnetickou sponu Fidlock na kapuci. I tuto bundu pořídíte s dvěma prostornými předními kapsami a jednou vnitřní kapsou na mobil. Rukávy je možné stáhnout gumičkou a kapuce má posuvné zapínání. S touto bundou se sněhová vánice stane procházkou růžovým sadem.

Pánská bunda Bold dosahuje všech kvalit jako dámská varianta. Odvážný design s výraznými předními kapsami vznikl pouze v černé variantě, ale podle návrhářek mizí tak rychle, že jej jejich české švadleny nestíhají došívat. Tak s nákupem moc neotálejte. Záda v teple přece musí mít všichni, ženy i muži.

Pro ty, kdo mají děti, vznikla také nosící verze v obou barvách obohacená o přední vsadku na nošení miminek

Nová bunda Bold je k dostání ve velikostech S/M, L/XL a XXL. Jedná se o kousek, který ve vašem šatníku vydrží roky, ale jen tak nezestárne. Samozřejmostí jsou pak lokální výroba a detaily z recyklovaných duší z kol.

STYLOVÉ ZIMNÍ BUNDY ZA SUPER CENY NALEZNETE V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>