Loading color scheme

Bambusové legíny Meracus – maximální pohodlí v živých barvách

1 Meracus je česká značka, která svou původní specializaci na výrobu látkových vložek, menstruačních kalhotek a bambusového spodního prádla rozšířila o krásnou barevnou kolekci legín. Dámské bambusové legíny Meracus jsou neuvěřitelně pohodlné, mají vyšší anatomicky tvarovaný pas a perfektně přilnou k tělu. Na výběr je škála 5 sytých módních barev + klasické černé. Jsou vyrobené z kvalitního bambusového úpletu vyšší gramáže, neprosvítají.

Bambusové legíny Meracus se stanou univerzálním prvkem šatníku – dají se nosit na domácí pohodu, mohou být atraktivním prvkem módního outfitu, hodí se samozřejmě i na cvičení, sport nebo v zimě i jako termo vrstva. Díky zvýšenému pasu bez gumy je ocení i těhotné.

Bambusový úplet je jeden z nejpříjemnějších materiálů, který je navíc vysoce funkční. Je prodyšný, v zimě hřeje, v létě chladí, má antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti. Velkou výhodou bambusu také je, že se jedná o materiál ekologický.

Zakoupením dámských legín Meracus podporujete českou výrobu – dílna sídlí v Jablonci nad Nisou a je známá mimo jiné i pro pokrokový vstřícný přístup vůči svým zaměstnankyním, převážně maminkám malých dětí. Firemní kultura značky Meracus je živým důkazem, že práci a výchovu dětí je možné skloubit při zachování spokojenosti na všech stranách.

MNOHO DALŠÍCH STYLOVÝCH DÁMSKÝCH LEGÍN NALEZNETE V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>