Loading color scheme

Christian Lacroix x Desigual podzim/zima 21

DesigualLacroixAW21CZStrnka13Obraz0001 Stejný rukopis designéra no nyní s důrazem na sport a volný čas. Kolekce, kterou pro sezónu podzim / zima 21 navrhl Christian Lacroix. V této sezoně ikonický francouzský designér Monsieur Christian Lacroix nově definoval své módní kousky pro Desigual. Jeho návrh? Kapsulová kolekce, která si půjčuje to nejlepší ze sportovní a volnočasové módy. Je určena pro mladou a aktivní ženu, která je vždy elegantní a ráda cestuje.

Kolekce zachovává charakteristické znaky tohoto geniálního designéra pro Desigual: boho potisku, motivy z obrazů, květiny a patchwork. Estetika volného času se rozvíjí neonovými tahy štětcem a výrazným vlivem fauvistických malířů, kteří byli kromě jiných vlastností známí i provokativním používáním barev. Paleta barev obsahuje tmavé tóny i živé neonové barvy. Výsledek je stejně eklektický jako fascinující.

Kolekce mimo jiné nabízí legíny, fitness topy, vycpané kabáty inspirované trekingem a samozřejmě tenisky. Technické materiály umožňují zkoumat řešení s inovativní hrou s objemem, což zvýrazňuje siluetu. A vše je propojeno bohémským a sofistikovaným jazykem...

Vliv malířského fauvistického hnutí se projevuje v mnoha designech. Christian Lacroix vyzývavě vybírá a kombinuje barvy a kráčí po stopách velikánů jako Matisse, Derain a Vlaminck. Pokud by tito umělci mohli do svých palet přidat dnešní barvy, vsadíme se, že by neodolali neonovým barvám, aby zvýraznily vliv svých děl.

OBLEČENÍ ZNAČKY DESIGUAL NALEZNETE TAKÉ V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>