Loading color scheme

ZOOT přichází s vlastní značkou teplákových souprav ICOONIC

ZOOT-ICOONIC-wwwzootcz-Mikina-1249-K-teplky-999-K-5 Minimalistický do detailu řešený design, unisexový střih a udržitelné materiály charakterizují aktuální kolekci českého módního e-shopu ZOOT. Teplákové mikiny a kalhoty nové privátní značky ICOONIC jsou k dostání celkem v pěti odstínech, kterým dominuje světle žlutá a pistáciová.

ZOOT v souvislosti s rozpínáním trendu pohodlné módy na doma i do města v květnu uvádí vlastní kolekci teplákových souprav pod privátní značkou ICOONIC. Kolekci charakterizuje kvalitní materiál a provedení, unisexový střih tepláků i mikin a trendy letní odstíny světle žluté a pistáciové. Barevně kolekci doplňují ještě bestsellerové stálice: černá, tmavě modrá a světle šedá melánž. Jednobarevné designy zdobí vyšívané logo ICOONIC, tón v tónu.

„Naším cílem bylo reagovat na poptávku a aktuální situaci velké většiny našich zákazníků, u nichž se z pohodlné stylu na doma za poslední rok stal trend, který rostl tak rychle, že jsme se rozhodli vytvořit vlastní oddělenou značku pohodlných, ale nadčasových a kvalitně řešených teplákovek, která má ambici získat si oblibu i po skončení pandemie. Klademe u nich důraz na udržitelnější materiály. Trendovost podtrhujeme i fotkami z ulic Prahy,“ uvádí Milan Polák, CEO Zootu.

Teplákovky jsou z kombinace organické bavlny a recyklovaného polyesteru. Kolekce teplákových souprav ICOONIC doplňuje další privátní značky e-shopu, kterými jsou ZOOT, ZOOT Original, ZOOT Baseline, ZOOT DOBRO. a OJJU. Jejími typickými znaky jsou pohodlí a střihy, které se hodí pro nošení na doma, do města i přírody.

MNOHO STYLOVÝCH MIKIN NAJDETE V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>