Loading color scheme

Díky vesmírnému materiálu Outlast® vám v triku, čepici nebo kabátu od SegraSegra bude vždycky tak akorát

SegraSegra-DamsketrikoOutlastdlouhyrukav-1990Kc SegraSegra vyrábí už od roku 2007 funkční městskou módu. Jako jedni z mála získali také certifikát k používání materiálu Outlast®, který byl vyvinutý speciálně pro NASA k ochraně astronautů před teplotními výkyvy ve vesmíru. Vy si tuto exkluzivní látku můžete vyzkoušet na vlastní kůži na triku, čepici, nákrčníku nebo jako podšívku na křiváku a pršiplášti.

Kdo si jako malý nepřál podívat se do vesmíru? Česká značka s udržitelnou a funkční módou SegraSegra vás tam sice nevyšle, ale umožní vám vyzkoušet si špičkový komfort materiálu, který byl speciálně pro kosmické výzkumníky vyvinutý. Každý nový kus ušitý z Outlast® musí projít pečlivým schvalovacím procesem v centrále v Německu. A SegraSegra nabízí těchto modelů celkem osm.

Dámské triko Outlast® – dlouhý rukáv
Materiál Outlast® má certifikát Certified Space Technology, který umožňuje neustále regulovat mikroklima pokožky. Uvnitř jeho tkanin a vláken se nachází mikrokapsle Thermocules®, které mají schopnost absorbovat, ukládat a také uvolňovat přebytečné teplo. Když se kůže zahřeje, teplo se absorbuje a při ochlazování se naopak teplo uvolní. „V tepelném komfortu se Outlastu® nic nevyrovná. Nebude vám horko ani zima. Budete se cítit prostě akorát,” doporučuje vesmírný materiál Dáša Mertová, zakladatelka značky SegraSegra.

Veškeré výrobky od SegraSegra jsou navržené a šité v České republice z certifikovaných a funkčních materiálů.