Loading color scheme

Džínové nejsou jen kalhoty. Tvůrci Fleru z nestárnoucího materiálu vybaví celý šatník

Flerzuzanavesela2900Kc-3mala Džínovina se řadí mezi klasické materiály a ne náhodou má své místo téměř v každém šatníku. Její přednosti jsou jasné: ležérní look, snadná kombinovatelnost, odolnost a přitom prodyšnost a nakonec i její dostupnost. Na internetovém tržišti Fler si můžete vybrat z mnoha džínových výrobků od českých i slovenských tvůrců a přesvědčit se, že tato látka rozhodně nepatří jen na kalhoty.

Nejsou to jen kalhoty
Důvodů, proč je džínová móda tak rozšířená napříč styly i věkovými skupinami, je více, ale ten hlavní asi intuitivně vnímá každý: je praktická, casual a málokdy s ní šlápnete vedle. A její modré odstíny, od tmavé indigo až po světlounkou nebeskou jsou jednoduše krásné. Proto by byla škoda použít ji jen na džíny. Třeba tato asymetrická sukně je mnohem víc „wow“ než džíny, ne?

Doplňky z džínoviny i starých jeansů
Džínovina má ale mnohem víc využití než jen na oblečení. Vypadá skvěle i na doplňcích jako jsou nejrůznější kabelky, tašky, ale třeba i motýlky.

Džínovina díky své odolnosti láká k opětovnému využití - upcyklaci. Tak například praktické velké kapsy klasických kalhot dodávají osobitý vzhled a neméně důležitou užitečnost džínové kabelce.

Džínová, tedy spíš denimová 
Denimová barva vypadá krásně i na jiných materiálech a tkaninách. V barvě džínově modré, která ladí k pomněnkově modrým očím i obloze, tak můžete pořídit třeba svetr nebo kabát, který džínovinu připomíná, je ale měkký a super teplý.

K denimu a z denimu jde (skoro) všechno. Sluší jak módě, tak módním doplňkům a díky své odolnosti s vámi stráví pěknou řádku let. Tak co k obyčejným džínům přidat pár neobyčejných kousků?

DALŠÍ DŽÍNY NALEZNETE V NAŠEM MÓDNÍM VYHLEDÁVAČI >>