Loading color scheme

Pura Vida představuje první kolekci plavek, díky kterým v létě zazáříte

Plavky-Woman-a-Fenixice-2 Mladá česká oděvní značka Pura Vida, vyrábějící nejen ikonické barevné legíny, přichází s první kolekcí jednodílných plavek ve stejném designu, jako čtyři nejoblíbenější vzory legín: Future, Woman, Bulldog a Fénixice. Produkty jsou navrhované a vyráběné v Česku, šité výhradně českými švadlenami.

„Každou kolekci, kterou navrhuji, dělám tak trochu pro sebe. Vycházím z toho, co se kolem mě děje, čeho mám nedostatek, co mě motivuje, co právě řeší moje kamarádky, jak bych jim mohla pomoci. A nejinak je tomu u letní kolekce. Začátek roku byl pro mě i celou značku velmi náročný, ale museli jsme se zvednout a jít zase dál. V ten moment vznikla Fénixice, stěžejní design letní kolekce. Každá žena je Fénixice, neustále se zvedáme z popela obohaceny o novou zkušenost,“ říká Petra Bartoňková aka Petruccya a dodává: „Vymyslely jsme takový střih plavek, aby byly akorát vykrojené a zároveň neletěly dolů při první šipce. Kromě toho krásně kryjí bříško, a tak v nich můžeme jít na koupaliště i po vydatném obědě.“

První kolekce jednodílných plavek Pura Vida vychází v limitované edici 99 ks (!) od každého designu. Plavky jsou ušity z polyesteru a elastanu, přední díl je podšitý tak, aby na těle perfektně držely.