Loading color scheme

KOLEKCE BOGNER FIRE + ICE JARO/LÉTO 2018

TZ-Bogner-Fire--Ice---Kolekce-jaro-leto-2018pdfStrnka1Obraz0003 Klíčovým poselstvím jarní a letní kolekce Bogner Fire + Ice je zachování funkční stránky při nadstandardním moderním pojetím jednotlivých modelů. Aktuální linie se úzce zaměřuje především na sportovní využití, čímž k sobě strhává pozornost jiné cílové skupiny, než je typický zákazník značky Bogner. Z kolekce Fire + Ice se tak stává samostatná jednotka, pod-značka většího celku, která má své hodnoty a priority.

Na vrcholcích hor
Ať už se vydáváte na dlouhé pěší túry, nebo lezete po skalách, není jediný důvod proč slevovat ze svých módních nároků. Úspěch ze zdolání jakkoliv velké výzvy chutná přeci jen lépe, když vám dělá společnost stylové a plně funkční oblečení. Pánské části kolekci Fire + Ice vévodí třívrstvá bunda v šedo-zelené kombinaci, která perfektně ladí s pohodlnými šortkami a košilí s logem B89. Z dámských modelů je zapotřebí vyzdvihnout třívrstvý plášť různých barev či s originálními vzory.

Dovolená u moře
Plážová linie nabízí širokou škálu sportovních modelů pro každého, kdo má rád aktivní plážový život. Pestrobarevné kousky vynikají dekorativním bílým kontrastem a řadí se mezi nejdůležitější prvky. Nechybí ani potisky květin, kapradin či plachetnicí. Pánská část je zase charakteristická grafickým designem a potiskem ananasů. Všechny modely jsou vyrobeny z lehkých a kvalitních materiálů, které v parných dnech zajišťují maximální pohodlí.