Loading color scheme

Desigual kolekce doplňků jaro/léto 2018

{phocagallery view=category|categoryid=2427|imageid=8325|float=left}V nové sezoně Desigual přináší oblíbené kabelky Bag & Play, které prostě mění svůj vzhled. Jedna taška může mít až čtyři různé vzhledy. Dostupné jsou ve verzích 4 v 1, 3 v 1 nebo 2 v 1 a přizpůsobí se každému dni, oblečení a situaci. Kabelku stačí otočit zevnitř ven a hned má jinou barvu a potisk. Některé v sobě skrývají oboustrannou vnitřní mini tašku, která se dá použít samostatně, dá se vyměnit její vzhled vzájemnou výměnou vnitřní a vnější strany a měnit se dá i její ručka, a tak pár šikovných pohybů a nový kousek je na světě. Takovou kabelku skutečně vynosíte a využijete na jakoukoliv příležitost. Oboustranné kabelky doplňují oboustranné batohy, jejichž nabídka je v nové sezoně ještě širší.

Barevné paletě doplňků dominují žlutá, červená, modrá, khaki, fuchsiová i šedé a velbloudí odstíny pro každodenní nošení. Osobité vzory a potisky, které jsou rukopisem Desigualu nechybějí. Designéry inspirovala hlavně divoká džungle i ruční tahy štětcem s efektem vodových barev a nechybí neočekávané barevné zvraty.

Batohy a tašky v nové sezoně jsou ultralehké, mimořádně měkké s atraktivní semišovou texturou a jsou nepromokavé. Šátky patří již tradičně k velmi oblíbeným artiklem v nabídce. Nová sezona přináší velké množství potisků, barev a velikostí (čtvercové, obdélníkové, mini i maxi). Flitry i třásně zdobí hedvábné i bavlněné tkaniny.