Loading color scheme

Pravidelná kosmetická péče pro krásnou pleť

{phocagallery view=category|categoryid=2093|imageid=6804|float=left}Zdá se vám, že vaše pleť už není, co bývala? S přibývajícím věkem se nejen začnou prohlubovat i ty nejjemnější vrásky, ale pleť také působí mnohem unavenějším dojmem. I tomu lze však předejít pomocí správné péče. Jak tedy na krásnou pleť v každém věku?

Rozmazlování pro pleť
Každá žena by si měla dopřát pravidelnou kosmetiku a to nejen v případě, že ji trápí vrásky či rozšířené póry. I zdánlivě zdravá a čistá pleť je každý den vystavována nejrůznějším nepříznivým vlivům, zejména nečistotám v ovzduší. Ale na pleti se postupně velmi negativně odráží i dlouhodobý stres, únava a nesprávná životospráva. Proto je žádoucí dopřát jí čas od času opravdu důkladnou péči.

Pamatujte však na to, že péče o pleť je během na dlouhou trať, proto je důležitá důslednost a pravidelnost. Jedna návštěva kosmetického salonu nebo týdenní používání sebekvalitnějšího nočního krému nezaručí, že se probudíte bez vrásek, s dokonale vypnutou a svěží pletí.

Dokonalý odpočinek
Někdy může být opravdu těžké najít si byť i jen pouhou hodinku času na kosmetickou proceduru. Ovšem jistě budete souhlasit, že i taková chvilka rozmazlování představuje dokonalý oddych nejen pro namáhanou pokožku obličeje a dekoltu, ale také pro duši. Natáhnout se po celodenním stresu na lehátko a nechat o sebe pečovat jemnýma, zkušenýma rukama kosmetičky. A co teprve, když si během několika desítek minut nejen dokonale vyčistíte hlavu, zapomenete na každodenní starosti a navíc zbavíte svou pleť veškerých známek stresu a napětí…

Profesionální péče
Pokud jste dosud příliš nedbala na volbu vhodných kosmetických přípravků, je ten nejvyšší čas to napravit! Vždy je totiž lepší prevence a včasná péče, o kterou se postará kosmetika s vysokým podílem účinných látek. Nenechejte se odradit vyšší cenou opravdu kvalitní kosmetiky. Přece jenom se jedná o přípravek, který si každý den mažete na obličej, proto by tím nejdůležitějším kritériem měla být v každém případě kvalita a nezávadné složení.

Zkušená kosmetička vám rovněž doporučí vhodné přípravky pro domácí péči. Ty by v ideálním případě měly být od stejného výrobce a ze stejné produktové řady, která je používána ve vašem oblíbeném kosmetickém salónu. Právě taková komplexní péče je důležitým předpokladem úspěchu.

Ovšem velmi účinné jsou také kosmetické přístroje, které se dokážou postarat o obnovu hlubokých vrstev kůže, zamezit předčasnému stárnutí a vrátit jí ztracený jas. Zde je však třeba vybírat opravdu zavedený kosmetický salón, kde se vaší pleti dostane odborné péče.

Také nedáte dopustit na pravidelnou návštěvu kosmetického salónu, kde si užijete chvilku klidu a nevěřitelně příjemného hýčkání?