Loading color scheme

Tři kosmetické kroky, o které se musí postarat každý muž

{phocagallery view=category|categoryid=2020|imageid=6555|float=left}Řada Samurai nabízí mužům kvalitní péči o pokožku obličeje i celé tělo. Je inspirovaná starověkými japonskými válečníky, kteří velice dbali o svůj vzhled. Jejich pečující rituály jim pomáhaly, aby se cítili a tím pádem i vypadali silně a sebejistě. Tyhle rituály jim pomáhaly čelit veškerým bojům a výzvám. Značka Rituals tuto starobylou japonskou tradici přenesla do dnešní doby. Dnes už se totiž nejedná o fyzické boje, ale s výzvami každodenního života se potýkají všichni.

A díky praktické řadě Samurai se při jejich zdolávání budou muži sami cítit dobře. Stačí přitom myslet jen na tři kroky: holení, péči o pokožku a o tělo. S kvalitními produkty Rituals to neznamená, že v koupelně stráví o půl hodiny déle, ale že tam svůj čas efektivně využijí.
Tygří tráva, ženšen a organický bambus ochrání a vyživí vaši pokožku. Japonská máta zase osvěží mysl i tělo.

Obličeji věnujte každý den trochu pozornosti peelingem nebo čistící vodou. Pro ultra hladké oholení použijte krém na holení a balzám po holení. Osvěžující sprchový gel a deodorant se zase postarají o svěží pocit na těle.

Příběh Rituals se začal psát v roce 2000. Dnes je z Rituals světoznámá značka a v České republice v loňském roce oslavila 10 let působení na trhu. Celá filozofie značky je prostá. Říká, že štěstí se skrývá v maličkostech. Pocitu štěstí tak můžete dosáhnout každý den. Stačí si pomocí kvalitních produktů z přírodních ingrediencí vytvořit malé rituály plné péče a vůně.

{phocagallery view=category|categoryid=2020|limitstart=0|limitcount=0}