Loading color scheme

Už žádné kompromisy! Barvěte, zesvětlujte a odbarvujte!

{phocagallery view=category|categoryid=1815|imageid=5967|float=left}Barvení může vlasy poškodit, zanechat je suché a lámavé. S FIBREPLEX systémem od Schwarzkopf Professional je to minulost! Systém FIBREPLEX nastavuje vyšší laťku v ochraně při barvení vlasů. Snižte lámavost vlasů až o 94% ve třech jednoduchých krocích! Ještě nikdy to nebylo tak jednoduché!

FIBREPLEX je kompatibilní se všemi profesionálními systémy barvení. A výsledek? Minimalizace poškození a skvělá kvalita vlasů, dokonalá barva, a to vše beze změn v systému barvení.

FIBREPLEX: revoluce pro milovníky barvy

Chemické procesy během oxidačního barvení mohou způsobit nezvratné poškození vlasů, které se projevuje hlavně jejich lámavostí. Koloristé Schwarzkopf Professional nyní však mohou bez obav garantovat skvělou kvalitu vlasů při odbarvování, zesvětlování a barvení dokonce i na již zničených vlasech. „Naším cílem bylo jednoduché zařazení FIBREPLEX do standardního procesu barvení. Kadeřníci nemusejí nic měnit! Není potřeba další krok v systému barvení, zvýšení síly developeru, dokonce ani prodloužený čas působení. Jedná se o naprostou revoluci ve světě barvení a výsledky jsou skvělé!“ říká ambasadorka FIBREPLEX Kateřina Muratová z Toni&Guy.

Tři jednoduché kroky

Krok 1:
Smíchejte FIBREPLEX No.1 a barvu nebo odbarvovací přípravek, aplikujte a nechte působit podle návodu na použití. Jakmile barva začne působit, otevře kutikulu, oxidační činidla a barevný pigment mohou proniknout hluboko do vlasu. FIBREPLEX použitý v kombinaci s jakoukoli chemickou procedurou, za pomoci vysoko účinné Bond Enforcing technologie, se propojuje s vlasovými vlákny pro posílení a upevnění strukturálních vazeb a minimalizaci poškození vlasů během odbarvování, zesvětlování a barvení. Vlasy budou ihned posílené, viditelně silnější a zdravější na pohled.

Krok 2:
Opláchněte a vlasy umyjte šamponem jako obvykle. Aplikujte potřebné množství FIBREPLEX No.2 Bond Sealer, přibližně dvojnásobné množství přípravku No.1. Nechte působit 5-10 minut, důkladně opláchněte a upravte jako obvykle.

Krok 3:
Pro dokonalé udržení používejte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer dvakrát týdně při mytí vlasů. Vlasy doma umyjte šamponem, aplikujte FIBREPLEX No.3 Bond Maintainer od kořínků po konečky, nechte působit 5 minut, důkladně opláchněte a upravte jako obvykle.

Výhody oproti jiným přípravkům

Naším cílem bylo jednoduché zařazení FIBREPLEX do standardního procesu barvení. Nic nemusíte měnit. Není potřeba další krok v systému barvení, není potřeba prodloužený čas působení, není potřeba zvýšení síly developeru.

Výsledky budou skvělé!

FIBREPLEX garantuje skvělou kvalitu vlasů po barvení, bez viditelných odchylek v barvě, nebo beze změn v síle odbarvování.

{phocagallery view=category|categoryid=1815|limitstart=0|limitcount=0}