Loading color scheme

Fragonard – luxusní francouzské parfémy a kosmetika

fragonard-image-150 Francie je kolébkou kosmetiky a parfémů. Jimi se nechal okouzlit také Eugène Fuchs, který se krátce před první světovou válkou rozhodl prodávat kvalitní kosmetiku turistům objevujícím krásy francouzské riviéry. V roce 1926 otevřel svou první parfumerii a pojmenoval ji po proslulém malíři Jeanu-Honoré Fragonardovi. Jak sám Fuchs řekl, toto jméno symbolizuje jeho touhu vést podnik v duchu tradic.

A právě tak značka už po tři generace funguje – jako stabilní rodinná firma. Brzy po založení výroby následovalo otevření nových manufaktur a prodejen v Grasse, Eze a také v Paříži. Dnes se k výrobě produktů Fragonard používají sofistikované moderní technologie, avšak stále za přísného dodržení nejvyšší kvality přírodních surovin. Jeden z důležitých mužů firmy, Jean-Francois Costa, shromáždil ve městě Grasse unikátní sbírku starožitných předmětů spojených s parfemářským uměním.

Portfolio značky Fragonard zahrnuje parfémy, mýdla, sprchovou a koupelovou kosmetiku. Z pánské i dámské řady můžete vybírat v nově otevřeném butiky Quality Fashion Point v pražské Pánské pasáži, která je přístupná z ulice Na Příkopě 23 a od Ovocného trhu 12.