Loading color scheme

Parfém s motivy filmu Camp Rock

Parfém Camp Rock. Camp Rock je americký televizní film z roku 2008 z produkce Disney Channel Original Movie, který se ihned po premiéře v USA stal druhým nejsledovanějším filmem z produkce studia Disney Original Channel Movie, hned po High School Musical 2.

Vypráví příběh dívky Mitchie, která žije svůj sen. Jako každá dospívající dívka se chce v budoucnosti zabývat tím, co ji nejvíc baví. Hudbou. V každoroční letní akci „Camp Rock" vidí svou šanci. Hned na začátku se však objeví jeden velký zádrhel - nedostatek financí. Ale na obzoru je skvělá zpráva. Její matka získala místo šéfkuchařky v táboře a Mitchie se má stát její "pomocnou sílou"...

 

Parfém Camp Rock. K veleúspěšnému filmu v hlavní roli s Jonas Brothers s Demi Lovato se chystá pokračování (premiéra v USA je plánovaná na září tohoto roku), které si všechny fanynky mohou zkrátit například používáním parfému značky Air-Val, který nepostrádá patřičný šmrnc, který ocení nejen rockerky. Má citrusový základ podpořený kořeněným santalovým dřevem a pižmem a řadou výrazných květin.

K dostání je na oficiálním českém e-shopu www.bubblekids.cz ve verzi 50 ml za 245 Kč a vedle parfému je v nabídce také dárková sada obsahující parfém 50 ml, dvoustranný lesk na rty a miniaturní toaletní vodu - celkem za 450 Kč.