Loading color scheme

Jak účinně bojovat s vypadáváním vlasů?

Kliercz1 Padání vlasů je naprosto normální proces. Denně nám vypadne až 100 vlasů, aby na jejich místo zase mohly narůst nové. Co když ale začnou vlasy vypadávat nadměrně? Pokud vám vlasy pomalu řídnou a sami vnímáte jejich úbytek (např. při stažení vlasů do culíku), pokud se objevují lysiny nebo jsou vlasy na temeni hlavy výrazně řidší, než na týlu, je třeba situaci řešit.

Tipy, jak na boj s padáním vlasů, pro vás připravili odborníci ze salónu Klier.

Jaké jsou příčiny padání vlasů?
K padání vlasů může vést mnoho příčin. S dědičným řídnutím vlasů toho moc nesvedeme, můžeme ho ale zpomalit. Na vině mohou být i hormonální změny, např. po porodu je padání vlasů často extrémní. Vsaďte na čas, dopřejte si klid a produkty proti padání vlasů.

Vliv může mít i roční období – mnoho žen i mužů vnímá zvýšený úbytek vlasů na jaře a na podzim. Je to vždy ale pouze dočasné a situace se opět vrátí zpět do normálu.
Na vině bývá i stres a nevhodná strava. Dbejte proto na psychickou pohodu, dostatečný odpočinek, životosprávu a pestrý jídelníček. Vhodné je i zařazení kvalitních doplňků stravy.

Stejně důležité, jako péče o vnitřní prostředí, je i výběr kvalitních a účinných produktů, které umí podpořit růst vlasů, dodat výživu a stimulovat pokožku hlavy.

Při silném padání vlasů doporučujeme šampon Kérastase Spécifique Bain Prévention.

Při mírnější formě padání vyzkoušejte ošetření vlasovou kúrou Kérastase Densifique Cure Densifique. Kůra posílí vlasové vlákno a obnoví vlasové buňky. K dispozici je ve verzi pro dámy a pro pány. Vyzkoušet můžete i kúru pro obnovení hustoty vlasů Kérastase Specifique Cure Aminexil. Dobrý tip je také sprej proti řídnutí a vypadávání vlasů Kérastase Spécifique Spray Stimuliste.

Netrapte se zbytečně. Zastavte se do některého ze salónů Klier vše nezávazně a zdarma zkonzultovat s našimi profesionálně vyškolenými odborníky, kteří následují nejnovější vlasové trendy. Jsou zde pro vás 7 dní v týdnu a bez objednávání.