Loading color scheme

S kolagenouvou péčí Hello Wrinkles od Depuravity dáte vráskám sbohem!

02-Kolagenova-pece-Hello-Wrinkles-od-Depuravitacena-1-025-Kcwwwmyskinocz Produkt Hello Wrinkles od Depuravity se zabývá problematikou procesu stárnutí pleti. Spoléhá na osvědčené ingredience navržené pro zlepšení kvality pokožky, které působí hluboko pod epidermis. Tento jednoduchý rozpustný výtažek je nabitý kolagenovými peptidy, látkou získanou přirozenou cestou, která v klinických studiích prokázala schopnost zvýšit elasticitu a hydrataci pokožky díky stimulaci metabolismu kolagenu. Hloubkově pronikající peptidy zpomalují a působí proti tvorbě vrásek a pleť je následně zářivější a mladistvější. Studie ukazují, že po 4 týdnech užívání kolagenových sáčků Hello Wrinkles dochází k vyšší koncentraci kožního prokolagenu a ubývá vrásek.

Účinnost receptury kolagenové kůry Hello Wrinkles je zvýšena také díky obsahu koenzymu Q10, antioxidantu, který naše tělo přirozeně produkuje a hraje klíčovou roli v uchovávání a tvorbě buněk. Dále obsahuje elektrolyty, které se starají o správnou hydrataci pokožky a pomáhají posilovat a doplňovat její buňky. Spolu s kolagenovými peptidy nabízí tato dokonalá kombinace ingrediencí vysoce účinnou a příznivou každodenní péči, celkové zlepšení textury a výsledné zdraví pokožky.

Sáčky jsou vhodné pro použití doma i na cestách a obsahují ty nejlepší aktivní složky, které vyživují, chrání a hydratují tělo uvnitř i vně.

Cena měsíční kůry (30 sáčků) - 1 025 Kč