Loading color scheme

Pět P pro perfektní pleť

AsombrosoczThe-One-Collagen-Emulsion---pleov-kolagenov-emulze-50-ml-949-K---image Každá žena si zaslouží nechat se rozmazlovat. A nemusí to být zrovna na klinice krásy či v luxusním salónu. Malý, ovšem každodenní rituál, který pro sebe uděláte, se vám mnohokrát vrátí. Vaše pleť bude díky kosmetice Asombroso by Osmany Laffita hebká, prozářená, dostatečně hydratovaná, prostě dokonalá. Stačí jen vědět, jak na to, věnovat sama sobě pravidelně trochu času a vybrat si ty správné produkty. Budete překvapená, jak se vám vaše pleť odmění. A vy se budete cítit žensky, mladistvě, zkrátka nádherně. A to za tu trochu času navíc přeci stojí…

Krok číslo 1: Bez čištění to nepůjde
Základem krásné pleti je správné a pravidelné čištění. Pokud si myslíte, že stačí pleť jen večer zbavit make-upu a máte vyhráno, jste na omylu. Vaše pokožka si zaslouží víc. Pleť je třeba čistit ráno i večer i v případě, že se nelíčíte. Ráno ji zbavíte potu a škodlivin, večer pak líčidel a především nečistot, které se přes den usadily v pórech. A jak na správné čištění? Není to taková věda, ovšem je třeba dodržet některé postupy.
Na jemný vatový tampon naneste jedinečný Asombroso The One Skin Cleansing Milk. Jako první odličte oči, poté pokračujte s odličováním obličeje, vždy od středu směrem ven a zpět dovnitř. Jako první krouživými pohyby vyčistěte čelo a následně postupujte kolem očí k nosu a zpět. Stejně pak ošetřete čistícím mlékem Asombroso The One Skin Cleansing Milk i tváře, bradu a nezapomeňte ani na krk.

Krok číslo 2: Řádně osvěžit
Jen odličovací mléko opravdu nestačí. Proto je vhodné pokožku dočistit, a především osvěžit čistící pleťovou vodou. Máte-li suchou pleť, použijte Asombroso The One Dry Skin Cleansing Water, na mastnou pleť se pak hodí Asombroso The One Oily Skin Cleansing Water.

Krok číslo 3: Dodat vláhu a vypnout pleť
Jakmile je pleť dokonale vyčištěná, potřebuje hydrataci. Tu zajistí přípravek Asombroso The One Hydro Booster. Chcete-li mít pokožku nádherně vypnutou, použijte i sérum Asombroso The One Lifting serum. Je to nejkoncentrovanější přípravek v péči o pleť, protože pečujících látek je v něm daleko více než u běžného krému. Ovšem pozor, sérum není náhradou pleťového krému, ale spíš jeho dokonalým pomocníkem, protože znásobuje pečující efekt. Sérum používejte, pokud možno jednou nebo dvakrát denně, nejméně však jednou týdně. 

Krok číslo 4: Kolagen umí zázraky
Kolagen umí dodat pleti tolik potřebnou hydrataci, krásně ji vypne a zpevní. Ideální je jemný, a přitom silný bojovník proti ochablé pleti Asombroso The One Collagen Emulsion. Tuto emulzi je vhodné střídat během týdne se sérem pro maximální hydrataci Asombroso The One Hyaluron Serum. Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové se pleť takřka okamžitě vypne, je svěží a hebká.

Krok číslo 5: Péči dodá správný krém
Tečkou za rituálem krásy je jednoznačně použití toho správného krému. Díky značce Asombroso by Osmany Lafitta jich máte na výběr více. Můžete vyzkoušet intenzivní liftingový krém s účinky hadího jedu Asombroso The One Snake Cream, denní krém Asombroso The One Day Cream či noční Asombroso The One Night Cream. Neocenitelnou výhodou je, že tyto krémy se hodí pro všechny typy pleti.

KOSMETICKÉ PRODUKTY PRO PÉČI O PLEŤ NALEZNETE TAKÉ U NAŠEHO PARTNERA >>