Loading color scheme

Myskino má recept na prozáření a zpevnění pleti - kolagenové kúry od Novelius Medical

07-Novelius-Medical-Hydrocollagenmesicni-kura28-ks-za-1-700-Kcwwwmyskinocz Díky kosmetickému concept storu Myskino je nyní v České republice k dostání oblíbený francouzský doplněk stravy, kolagenový prášek Novelius Medical Hydrocollagen.

Hydrokolagen obsahuje ty nejlepší mořské kolagenové peptidy, které dodávají tělu základní stavební kameny podporující zářivost, vitalitu a dlouhověkost. Díky své nejvyšší absorpční a biodynamické vlastnosti se tyto peptidy rychle dostávají nepoškozené do krevního oběhu, kde jsou transportovány do cílových tkání, jež se s nedostatkem kolagenu potýkají.

Aminokyseliny obsažené v hydrokolagenu jsou navržené tak, aby poskytovaly co nejlepší možné synergické účinky, které pomáhají tělu regenerovat a podporovat syntézu všech typů kolagenu. Ty přispívají k pevné a hydratované pokožce, silnějším a zdravějším vlasům, silnějším nehtům a kloubům.

Novelius Medical Hydrocollagen je klinicky ověřený, čistě označený produkt udržitelného původu s nejvyšší mírou absorpce. Obsahuje optimalizovaný profil aminokyselin a pouze ty nejlepší kolagenové peptidy. Obejde se bez lepku a laktózy, neobsahuje žádné cukry ani umělé přísady, GMO, těžké kovy nebo MSG. Má jemnou grapefruitovou chuť a je vhodný pro pescetariány.

Každá tyčinka (denní dávka) hydrokolagenu obsahuje 5 000 mg jemných přírodních mořských kolagenových peptidů. 1 balení obsahuje 28 denních dávek.

Co je to kolagen?
Kolagen je nepostradatelnou součástí dobrého tělesného zdraví a poskytuje řadu výhod pro kosti, klouby, namáhané svaly a krevní cévy. Podporuje zdravá střeva a zlepšuje objem a sílu vlasů a strukturu nehtů. Kolagen dokonce pomáhá hojit rány, pomáhá při různých kožních problémech a v neposlední řadě podporuje zdravé oči.

PRO PÉČI O PLEŤ MŮŽETE VYUŽÍT PRODUKTY ZA SUPER CENY OD NAŠEHO PARTNERA >>