Loading color scheme

Prémiová švýcarská péče o pleť Flower and Spice nově v portfoliu Myskino

12-Rada-pletove-kosmetiky-Flower-and-Spicewwwmyskinocz Vybraná směs květin a koření, která pečuje o pokožku a zároveň zlepšuje náladu - taková je receptura produktů pleťové péče Flower and Spice vyráběných ve špičkových švýcarských laboratořích.

banner douglas one two free 2021 Prvním produktem, kterým si značka vybudovala své jméno a získala své první zákazníky, je revitalizující sérum Midnight Beauty. To nabízí velmi účinnou kombinaci prvotřídních rostlinných olejů - mj. z opuncie, švestkových, meruňkových a koriandrových semen, která vytváří silnou směs antioxidantů, jež zdokonalují texturu a elasticitu pokožky. Pomáhá pleť rozjasnit, zjemnit linie a vrásky a vyrovnává její vlhkost.

Delikátní denní pleťový krém Soothe and Repair s výtažky z růže absolue a koriandrových semínek potěší nejen nádhernou vůní, ale hlavně výživou, hydratací a jemností konzistence. Obsahuje také infuzi z aloe vera, růžovou vodu a ovesný olej a pomáhá pleti bojovat proti stresu a podporuje obnovu buněk.

Třetím oblíbeným produktem je zklidňující peeling Instant Glow s esenciálními oleji z levandule a semínek fenyklu. Jeho jemná krémová textura poskytuje potřebnou hydrataci žíznivé a vysušené pokožce, ovocné AHA kyseliny a výtažky z bambusu si zase skvěle poradí s odumřelými buňkami. Výsledkem je mladě vypadající, bezchybná pokožka.

Nabídku Flower and Spice dotváří pleťová maska s jílem Beauty Masquerade. Tvoří jí směs jemných, ale vysoce účinných jílů, květin a koření, které pomáhají zatočit s černými tečkami a nečistotami. Pleťová maska obsahuje marocký a bílý jíl, ibišek, ženšen a kurkumu. Používá se jako pasta, smíchaná buď s klasickou, nebo pleťovou vodou.

O Flower and Spice
Ačkoli veškeré produkty značky Flower and Spice s láskou naformulovala zakladatelka Karmen Novak v Nizozemsku, výrobky jsou vyráběny ve Švýcarsku, zemi s nejvyššími standardy kvality v průmyslu péče o pleť. Veškeré 100% organické přísady dodávají Karmen malí farmáři a dodavatelé z více než 45 zemí po celém světě. S každým partnerem se zná osobně, společně sdílí silné etické hodnoty a poctivé obchodní praktiky.

Kosmetika Flower a Spice není testována na zvířatech, neobsahuje geneticky upravené složky ani nanotechnologie. Neobsahuje také parabeny, sulfáty, syntetické silikony, syntetické barvy ani umělé vůně.