Loading color scheme

Čokolády pro krásnou pleť, zdravá střeva a další potravinové doplňky od Depuravita

04-Kolagenov-okolda-od-Depuravitacena-1-450-Kwwwmyskinocz Nejnovějším přírůstkem v nabídce Myskino je italská značka Depuravita. Její portfolio tvoří holistická řada detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši.

Absolutním bestsellerem je 100% přírodní veganská Kolagenová čokoláda. Její unikátní formule, která kombinuje prvotřídní raw kakao s rostlinnými FytoCeramidy Ceramosides™, pomáhá s výživou oslabené ochranné kolagenové bariéry pokožky a díky obnově důležitých lipidů výrazně napomáhá její reganeraci a hydrataci.

Dalším, velmi oblíbeným produktem, je Probiotická čokoláda. Ta je složena z organického kakaa, kakaového másla, organického třtinového a kokosového cukru, mletých mandlí a probiotika Bacillus Coagulans GBI-30, což je známý probiotický kmen pro vyvážení našeho mikrobiomu. Ten podporuje správné trávení, imunitu a zvyšuje využití proteinu v těle.

Spokojené zákaznice nedají dopustit také na Absolute Glow - přírodní pleťový rozjasňovač s výtažky z camu camu a baobabu, které jsou mimořádně bohaté na vitamín C a antioxidanty. Tento produkt je ideální pro lidi, kteří žijí hektickým životním stylem, ale také pro ty, kteří žijí v oblastech se znečištěným ovzduším.

Správné funkci metabolismu a posílení imunitního systému napomáhá přípravek Feed and Fit s dvěma superpotravinami naráz - organickou moringou a açai, které obsahují vysoce silné protizánětlivé látky, esenciální mastné kyseliny v nich obsažené také napomáhají tělu k jeho přirozenému a hladkému chodu.

Se zanícenou či dehydratovanou pokožkou a lámavými vlasy si hravě poradí přípravek Absolute Shine, který obsahuje výběr těch nejlepších účinných látek přírodního původu, mj. bioaktivní zdroj keratinu Cynatine HNS, důležitý antioxidant Curcumin C3 Complex®, bioperin, zinek, měď a selen.

Tekutý elixír na spaní Smart Sleep, vyvinutý bez použití a obsahu alkoholu, zase napomáhá přirozeně usnout bez pocitu ospalosti a únavy druhý den. Užití kořene kozlíku lékařského a melatoninu jemně navozují pocit klidu. Meduňka, mučenka a heřmánek společně účinkují na zmírnění příznaků úzkosti a nespavosti a zároveň usnadňují trávení a uvolňují břicho a žaludek.