Loading color scheme

Nové produkty jednoduché a efektivní péče pro muže od značky Doers Of London v nabídce Myskino

04-Vyivujc-kondicioner-na-vlasy-od-Doers-of-Londoncena-530-Kwwwmyskinocz Ucelená pečující řada pánské kosmetiky Doers Of London s veganským složením ve stylových černo-bílých obalech je nyní v Čechách kompletně k dispozici díky Myskino. Čistící emulzi, hydratační krém, krém na holení, šampon a sprchový gel nyní doplňují tři novinky pečující o mužskou pokožku.

První z nich je hydratační pleťové sérum pro každodenní použití pro dokonale hydratovanou a zklidněnou pleť. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, výtažky z aloe vera, kiwi a meruňek. Dalším novým produktem je zlidňující tělové mléko s rostlinnými výtažky. Díky použití extraktů z arniky, měsíčku a meduňky má silné protizánětlivými účinky. Poslední novinkou je vyživující kondicionér, který obnovuje přirozený lesk a texturu bez dalšího zatížení vlasů.

O značce Doers of London

Vznik značky Doers Of London iniciovalo pátrání po těch nejlepších možných pečujících pánských produktech. Zadání znělo jasně: vytvořit jednoduchou a přitom efektivní péči pro muže – nic komplikovaného. A to se zakladatelům značky podařilo. Ucelená pečující řada přináší tu nejvyšší účinnost a tomu odpovídající složení. Při výrobě jednotlivých produktů se používají výhradně veganské ingredience - éterické oleje a extrakty z bylin. Samozřejmostí je také fakt, že produkty nejsou testovány na zvířatech.