Loading color scheme

Výživa, styling i ochrana: veganský BeautyLash kondicionér splní 3 sny najednou!

beautylasahimage001WEBSIZE Pro všechny ženy, které touží po dokonalých řasách a upraveném obočí a přitom vyznávají přirozenou krásu, představují vítanou pomoc speciální veganské kondicionéry a stylingové gely. Dokážou totiž řasy a obočí zvlhčit, vyživit a dodat jim nádherný dlouhotrvající lesk. Jako veganské navíc nejsou citlivé pouze k očím, ale i k přírodě!

Jak se zdá, nápadným vějířkům umělých řas definitivně odzvonilo. Trendem dnešní doby je totiž přirozenost a k té patří i oči rámované krásnými pěstěnými řasami, které ale působí jemně a zcela přírodně. Také úprava obočí se nese v přirozeném duchu. Zároveň nastává odklon od mnohdy divokých barev, zato zásadní důraz se klade na tvar obočí v přirozených odstínech hnědé nebo černé.

Skvělým pomocníkem pro všechny ženy vyznávající přírodní a přirozený vzhled je BeautyLash Kondicionér a styling gel na řasy a obočí s inovativním složením 3v1, který dokáže řasy a obočí vyživit, zvlhčit a zároveň jim dodat bezchybný dlouhotrvající lesk. A v čem spočívá deklarovaný účinek 3v1?

Péče, styling a ochrana barvy
BeautyLash Kondicionér a styling gel na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 je prospěšný hned v několika směrech, z nichž nejdůležitější jsou právě tyto tři:

1. Pečuje
Bohatá směs aktivních složek s vitamínem E, D-panthenolem a glycerinem dlouhodobě zvlhčuje a vyživuje řasy a obočí a zajišťuje jejich zdravý lesk.

2. Stará se o styling
Průhledný gel upraví i nepoddajné obočí do požadovaného tvaru. Je také ideální pro použití na tužku nebo pudr na obočí, pro zafixování tvaru.

3. Chrání barvu
Jedinečné složení Colour-Protect chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Řasy a obočí tak vypadají při používání kondicionéru déle jako čerstvě nabarvené.

Výhoda: snadné použití
Další velkou předností přípravku BeautyLash Kondicionér a styling gel na řasy a obočí s inovativním složením 3v1 je i jednoduchá a pohodlná aplikace: Kondicionér nanášíme lehkými krátkými tahy kartáčkem ve směru růstu obočí a řas. Řasy získají neodolatelný lesk a obočí se zafixuje do dokonalého tvaru. Co víc si pro svůj přirozený vzhled přát?