Loading color scheme

Vůně léta s Myskino

08-Flamenco-Neroli-od-LOrchestre-Parfumcena-3-700-K-wwwmyskinocz Myskino, pražská niche parfumerie a concept store soustředící se na prémiovou přírodní kosmetiku, přichází s výběrem letních vůní, jejichž společným jmenovatelem je odlehčené složení i koncentrace. Jejich používání nebude komplikovat ani vystavení pokožky přímému slunci a díky svěžím a šťavnatým vonným kompozicím bude vaše mysl cestovat po všech kontinentech.

Veškerý sortiment lze zakoupit v e-shopu a po karanténních opatřeních znovu otevřeném butiku Myskino na pražské Vinohradské tř. 24.

1/ L'Eau Mixte od Nicolaï
Svěží, ovocná toaletní voda, které vévodí bergamot společně s italským citrónem doplněný čerstvou mátou, grapefruitem a černým rybízem. “Zelený” nádech jí dodávají esence z vetiveru a větvičníku.

2/ Eau d'Été od Nicolaï
Toaletní voda s extrakty ze sladkých limet, grapefruitu a jasmínu. Kapku svěžesti v horkém letním dni prohřívá nádech pomeranče a skořice.

3/ Fig Tea od Nicolaï
Jeden z bestsellerů tradiční rodinné značky Nicolaï je omamnou kolekcí fíkových akordů s jemně ovocným čajem provzdušněným vonokvětkou a jasmínem.

4/ Cap Néroli od Nicolaï
Vůně pomerančovníkových sadů na Azurovém pobřeží doplněných mátou a rozmarýnem.

5/ Marceline od Jardins d'Écrivains
Body splash, kolínská, květinová infuze... říkejte tomu jak chcete, výsledek je je něžná a jemná kompozice pomerančových květů, zimolezu, ylangu, třešňové vody a růže.

6/ Leopardi od Jardins d'Écrivains
Romantická kompozice tvořená sicilským pomerančem, verbenou, neroli a limetkou, která se díky šetrnému složení dá použít na provonění celého těla i vlasů.

7/ Kakuzo od Jardins d'Écrivains
Nádherná vůně inspirovaná knihou japonského učence Okakury Kakuzy “The Book of Tea”. Obahuje list čajovníku, japonského zeleného čaje, cedrového dřeva, koriandru a jasmínu.

8/ Flamenco Neroli od L’Orchestre Parfum
Vibrující kompozice s oslňujícími tóny bergamotu, kvítků jasmínu a neroli doplněné jiskřivým zázvorem a cedrovým dřevem.