Loading color scheme

Vypadat o pár let mladší? Víme, jak na to!

Vypadatmladsilowres Kult mládí vládne všude kolem nás a tak máme pocit, že musíme vypadat stále na třicet. O tom, že je to možné, nás přesvědčují hollywoodské herečky, které bez ohledu na fakt, že jsou už mnohdy maminkami, či dokonce babičkami, vypadají stále jako mladice. Štíhlé, vysportované tělo, bujné kadeře, hladká pleť bez vrásek… Zní to krásně, ale pokud nechcete šetřit na plastické operace, měli byste se o svůj svěží vzhled starat hlavně zevnitř.

Ptáte se, jak lze dosáhnout mladšího vzhledu a namísto bolestivých kloubů mít pružné tělo? Kromě zdravé životosprávy a pravidelného pohybu vám v tom pomůže malý velký zázrak: kyselina hyaluronová. Jistě jste už o ní slyšeli, protože estetická medicína ji považuje za nejlepší objev nejen tohoto, ale i minulého století.

Tato kyselina se v našich tělech běžně vyskytuje a zjednodušeně řečeno se stará o dostatečnou hydrataci všude, kde je to potřeba. V kloubech, svalech, ve vazivových tkáních, na sliznicích, v očích i v pleti… Má to však jeden háček, s přibývajícími léty produkce vlastní kyseliny hyaluronové klesá. A kolem čtyřicítky, což je asi polovina života, naše tělo už této vzácné látky nevyrobí ani z poloviny tolik, kolik potřebuje. A tak postupně uvadá, ochabuje, klouby začínají pobolívat, vrzat a vypadá to, že snaha udržet si nejen vzhled, ale i hybnost a pružnost jako v mládí, je marná.

Elixír mládí
Co jiného můžeme udělat, než kyselinu hyaluronovou tělu dodat? Abyste dosáhli co nejefektivnějšího výsledku, vyberte si ji v tekuté formě, tedy v podobě kapek, které si smícháte s vodou nebo s džusem a vypijete. Ve dvanácti kapkách Hyalurmedu od Pharma MKL je celý mililitr stoprocentní kyseliny hyaluronové. Jakmile se dostane do těla, začne dělat svou práci zevnitř směrem ven - pomůže kloubům, svalům, kostem i pleti. Dostanou výživu i mazání, aby nebolely a fungovaly tak, jak je třeba.

Okamžitý lifting obličeje zajistí zase Hyalurmed Obličejové sérum, které má rovněž vysoký obsah kvalitní přírodní kyseliny hyaluronové. Kromě hloubkové hydratace, díky níž se pleť vypne a vyhladí vrásky, obsahuje výtažky z rostlin a ovsa. Jejich úkolem je zahojit akné či růžovku a napravit škody napáchané UV zářením.

Jak jednoduché, že? Ráno si na obličej, oční okolí a dekolt aplikovat správné sérum, pak si dopřát sklenici vody s kyselinou hyaluronovou a pak už jen celý den poslouchat komplimenty – že ani v nejmenším nevypadáme na svůj věk!