Loading color scheme

Bio Sculpture manikúra nově v OliOla! Šetrná a přírodní alternativa gelových nehtů!

BS-OliOla

OliOla Organic Beauty studio startuje nový rok rozšířením sortimentu a do své nabídky komplexní péče o krásu zařazuje manikúru Bio Sculpture, šetrnou a přírodní verzi gelových nehtů, která vydrží bez chybičky řadu týdnů a přitom nenarušuje nehtové lůžko.

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou tou pravou volbou pro všechny, které zajímá jejich zdraví a kvalitní péče. Je vhodný pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, pro nehty v minulosti často namáhané klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo pro nehty, kterým jen nebyla věnována dostatečná péče. Právě pro různé typy poškození Bio Sculpture Gel vyvinul různé varianty nehtových ošetření, jenž nehty ozdraví, posílí a vyživí. Dle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru typu gelu vytvoří zcela přirozené prodloužení nehtů či posílení přirozeného nehtu.

Novinka je k dostání v salonu OliOla od ledna 2020 a zapadá tak do filosofie přírodní krásy bez kompromisů!

• Bio sculpture manikúra s lakováním prodyšným Evo2 gel lakem
Péče zahrnuje: desinfekci, odstranění původního Biosculpture gel laku, analýzu nehtů, ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, lakování nehtů Bio sculpture gel lakem Evo2, který má výdrž cca 3 týdny.
Časová náročnost: 75min.
Cena: 1190 Kč

• Bio sculpture manikúra se zpevněním nehtů Bio gelem.
Péče zahrnuje: desinfekci, odstranění původního Biosculpture gelu, analýzu nehtů, ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, zpevnění a nabarvení nehtů bio gelem od Bio sculpture, který má výdrž cca 4 týdny. Gel je flexibilní a podpoří růst nehtů.
Časová náročnost: 105min.
Cena: 1490 Kč

• Prodloužení nehtů gelem Bio sculpture
Péče zahrnuje: desinfekci, odstranění původního Biosculpture gelu, analýzu nehtů,ošetření a úpravu kůžičky, úpravu nehtů, zpevnění a prodloužení nehtů do požadované délky, následná aplikace bio gelu od Bio sculpture, který má výdrž cca 4 týdny. Gel je flexibilní a podpoří růst nehtů.
Časová náročnost: 135min.
Cena: 1990 Kč

Výhody bio Sculpture Gelu:

• Přírodní nehtová kosmetika. Gelový UV/LED systém, který vydrží až 4 týdny se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače tedy absolutně bez poškození nehtu.

• Bez škodlivých chemikálií. Bio Sculpture Gel je originální přírodní nehtová kosmetika, která vyživuje a posiluje nehty a neobsahuje rizikové chemikálie. Neobsahuje formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, toluen, DBP nebo kafr, není testovaný na zvířatech a je 100% VEGAN

• Obsahuje 58% proteinu. Má unikátní složení, které se přibližuje přírodnímu nehtu a obsahuje 58% proteinu pro podporu výživy a posílení nehtového lůžka. Základní složkou je pryskyřice jihoafrické Teky obrovské (známé jako Teak), která zajišťuje pevný avšak flexibilní gelový povrch.

◦ Nepoškozuje nehty. Díky lepší přilnavosti pružného gelu při ošetření není nutné žádné další broušení nehtového lůžka. Při vytvrzování v LED lampě se Bio Sculpture Gel nezahřívá jako klasické gely, čímž nezpůsobuje nepříjemné a bolestivé pocity přírodním nehtům v průběhu procedury.